Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 13, 16:45

Neišradingi kontrabandininkai vėl įkliuvo muitininkams

Raigardo kelio posto pareigūnai sujaukė Baltarusijos piliečio planus neteisėtai pasipelnyti – į Lietuvą slapta vežtas cigaretes areštavo, o pačiam piliečiui iškėlė baudžiamąją bylą. Muitinės kriminalistai aiškinasi įvykio aplinkybes.
Kontrabanda
Kontrabanda / Vilniaus teritorinės muitinė

Kaimyninės šalies pilietis nelegalias prekes į Lietuvą suplanavo įvežti pirmadienio rytą. Iš pažiūros tvarkingas baltarusio V.K. vairuojamas „Mercedes-Benz Sprinter“ mikroautobusas, pasirodo, saugojo paslaptį – ji išaiškėjo atliekant fizinę automobilio patikrą, praneša Vilniaus teritorinė muitinė.

Įgudę muitinės pareigūnai greitai aptiko įrengtą slėptuvę dvigubose mikroautobuso lubose, taip pat jau ne pirmą kartą slėptuvė buvo rasta ir garso kolonėlėje.

Ardant slėptuves, kaip įprasta, pasirodė kontrabandininkų kruopštumas – cigaretės į slėptuves įkomponuotos išnaudojant kiekvieną centimetrą. Tokiu būdu į, rodos, nedidelės talpos slėptuves sugebėta sutalpinti 7960 pakelių „NZ Gold Superslims“ cigarečių. Visos jos buvo be akcizinių ženklų. Tabako gaminių vertė – beveik 33 tūkst. litų.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriaus pareigūnai. Atliekamam ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min