Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 13d. 16:45

Neišradingi kontrabandininkai vėl įkliuvo muitininkams

Kontrabanda
Vilniaus teritorinės muitinė / Kontrabanda

Raigardo kelio posto pareigūnai sujaukė Baltarusijos piliečio planus neteisėtai pasipelnyti – į Lietuvą slapta vežtas cigaretes areštavo, o pačiam piliečiui iškėlė baudžiamąją bylą. Muitinės kriminalistai aiškinasi įvykio aplinkybes.

Kaimyninės šalies pilietis nelegalias prekes į Lietuvą suplanavo įvežti pirmadienio rytą. Iš pažiūros tvarkingas baltarusio V.K. vairuojamas „Mercedes-Benz Sprinter“ mikroautobusas, pasirodo, saugojo paslaptį – ji išaiškėjo atliekant fizinę automobilio patikrą, praneša Vilniaus teritorinė muitinė.

Įgudę muitinės pareigūnai greitai aptiko įrengtą slėptuvę dvigubose mikroautobuso lubose, taip pat jau ne pirmą kartą slėptuvė buvo rasta ir garso kolonėlėje.

Ardant slėptuves, kaip įprasta, pasirodė kontrabandininkų kruopštumas – cigaretės į slėptuves įkomponuotos išnaudojant kiekvieną centimetrą. Tokiu būdu į, rodos, nedidelės talpos slėptuves sugebėta sutalpinti 7960 pakelių „NZ Gold Superslims“ cigarečių. Visos jos buvo be akcizinių ženklų. Tabako gaminių vertė – beveik 33 tūkst. litų.

Įvykio aplinkybes aiškinasi Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriaus pareigūnai. Atliekamam ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min