Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nekilnojamojo turto agentės Klaipėdoje gudrumu įveikė kišenvagį

Klaipėdoje įkliuvęs įtariamasis
Kadras iš filmuotos medžiagos / Klaipėdoje įkliuvęs įtariamasis
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdoje nekilnojamuoju turtu prekiaujančios agentūros darbuotojos penktadienį gudriai apgavo jų kontoroje kišenes krausčiusį vaikiną. Į spąstus įviliotas vyras moterims pasisakė savo vardą, parodė net asmens tapatybės dokumentą.

Penktadienio popietę agentūros „Visi butai“, esančios Herkaus Manto g. 31, darbuotoja pastebėjo, kaip į kontoros patalpas įėjo įtartinas vaikinas. Viena darbuotoja matė kamerų fiksuojamą vaizdą, kaip vyrukas pasisukioja. Įsitikinęs, kad niekas jo nestebi, nuėjo paltų link. Kamerų vaizdo įraše matoma, kaip vaikinas tikrino paltų kišenes. 

Išviliojo asmens kortelę

Pastebėjusi, kad jaunas vyras krausto kolegų kišenes, darbuotojai „Skype“ programa apie tai pranešė vadovei. Šioji nesutriko ir priėjusi pasiteiravo, ar vaikiną domina nekilnojamasis turtas. 

„Nusivedusi į savo kabinetą paklausiau, ar jis nori pats parduoti, ar ketina pirkti. Pasakiau, kad gali užsidirbti ir tarpininkaudamas. Susidomėjęs jis pasisakė savo vardą, pavardę, parodė ir asmens tapatybės kortelę“, – pasakojo agentūros vadovė Aina Šeputytė. 

Ji kaip įmanydama stengėsi tempti laiką, mat tuo metu kolegės jau skambino policijos pareigūnams. 

Kiek pasimuistęs vaikinas jau sukosi eiti lauk. „Tada paaiškėjo, kad viena kolegė užrakino duris. Paklibinau rankeną ir paklausiau, kas čia nutiko. Gerai, kad kolegės nepasimetė ir pasakė, kad durys greičiausiai užstrigo ir jau ne pirmą kartą“, – prisiminė pašnekovė. 

Kol visi jie bandė įveikti neva užstrigusią spyną, prisistatė policijos pareigūnai. 

Teisinosi į kišenes nelindęs

„Dėkojame pareigūnams, kad jie taip greit sureagavo. Nuo iškvietimo buvo prabėgusios vos kelios minutės“, – pasakojo A.Šeputytė. 

Vaikinas ėmė teisintis nieko nevogęs, aiškino, esąs apkaltintas nebūtais dalykais. Visi vaizdo įrašai, kuriuose matoma, kad vaikinas kiša ranką į svetimą kišenę, perduoti policijos pareigūnams. 

„Patikrinome savo daiktus – niekas nebuvo dingę.  Matyt, nieko nespėjo pačiupti. Tačiau, kam reikia lįsti į svetimas patalpas, eiti prie svetimų paltų, kišti rankas prie jų? Pareigūnai vaikiną apklausė, sakė, kad šis žmogus jiems yra žinomas“, – pasakojo A.Šeputytė. 

Ji prisipažino, kad baimės buvo visiems – ypač įvykiui pasibaigus. 

Prieš porą savaičių agentūros „Visi butai“ darbuotojai neteko mobiliųjų telefonų – tuomet taip pat kažkas buvo įsėlinęs į kontorą. Saugumo sumetimais patalpose buvo sumontuotos kameros. 

„Prieš kurį laiką savo internetinėje svetainėje paskelbėme patenkintų klientų atsiliepimus. Galbūt kažkas pagalvojo, kad agentės uždirba labai daug, todėl ėmėm traukti ir vagis“, – svarstė agentūros vadovė. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min