Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 22d. 13:49

Nelaimė Alytuje: vanduo užpylė šulinyje dirbančius darbininkus, vienam pavyko išsigelbėti (nuotraukos, video, papildyta 15.30 val.)

Ugniagesiai prie šulinio, kuriame įvyko nelaimė
Įvykio liudininko Manto L. nuotr. / Ugniagesiai prie šulinio, kuriame įvyko nelaimė

Alytaus ugniagesiai gelbėtojai trečiadienį po pietų buvo iškviesti ieškoti darbininko, kurį užpylė šulinyje išsiveržęs vanduo.

Kaip 15min.lt informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė, apie 12.39 val. Alytaus ugniagesiai gelbėtojai buvo iškviesti į Santaikos gatvę.

„Čia greta parduotuvės „Maxima“ du darbininkai vandentiekio šulinyje tvarkė gedimą. Vyrams dirbant šulinyje, staiga išsiveržė vanduo. Vienam darbininkui pavyko išsigelbėti“, – sakė L.Valauskienė.

Ieškoti antro darbininko buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai. Apie 13.46 val. šulinyje dingusio žmogaus likimas dar nebuvo žinomas.

Papildyta 14.58 val.: Kaip praneša Alytaus naujienų portalas alytausgidas.lt, darbininkai bandė suremontuoti 500 mm skersmens vamzdį. Vienas vyras dirbo šulinio viduje, kitas – viršuje. Tik dėl to šis ir išsigelbėjo. Jis spėjo atšokti nuo vandens stulpo, virš žemės pakilusio daugiau nei metrą.

Antras darbininkas žuvo. Ugniagesiai iš šulinio išpumpavo vandenį ir rado jo kūną.

Papildyta 15.20 val.: Ugniagesiai praneša, kad žuvusiojo kūnas surastas praėjus beveik dviems valandoms po nelaimės. Apie 14.33 val. jis buvo iškeltas į viršų.

Nustatyta, kad šulinyje žuvo A.P.

Papildyta 15.30 val.: Alytaus naujienų portalas alytausgidas.lt praneša, kad tvarkomas magistralinis geriamojo vandens vandentiekis priklauso „Dzūkijos vandenų“ bendrovei. Kaip portalui aiškino įmonės pavaduotojas gamybai Rimantas Mockus, avarinio gedimo likviduoti savo jėgomis „Dzūkijos vandenys“ nesugebėjo. Teko kreiptis į kitas bendroves. Rangos darbams buvo pasamdyti Kauno „Inžineriniai tinklai“.

Įmonės personalo vadovės Kristinos Jatautienės teigimu, avarinius darbus vykdė subrangovo – Jonavos „Ekovalito“ specialistai. Šios bendrovės direktorius Aloyzas Čekavičius alytausgidas.lt patvirtino, kad žuvęs asmuo – 57-erių metų amžiaus A.P. – „Ekovalito“ darbuotojas.

„Deja, netekome vieno profesionaliausių specialisto, “, - apie visą gyvenimą šaltkalviu dirbusį A.P. sakė A. Čekavičiaus, kurio vadovaujama įmonė – ne naujokė rinkoje.

„Ekovalitas“ yra sėkmingai įrengęs cheminio vandens paruošimo cechą Jonavos „Achemoje“, nuotekų valymo įrenginius, geriamo vandens gerinimo stotis Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

VIDEO: Vandentiekio avarija. Žuvo darbininkas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min