Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nelaimingą meilę išgyvenęs ir kraupiu moters nužudymu kaltinamas Andrius Laurikietis suimtas tik mėnesiui

Į teismą atvestas Andrius Laurikietis
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Į teismą atvestas Andrius Laurikietis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Į Panevėžio apylinkės teismą antradienį atvestas Andrius Laurikietis, kuris įtariamas Panevėžio rajone nužudęs savo širdies draugę. Dvylikos, aštuonerių ir septynerių metų vaikus auginusi moteris buvo subadyta peiliu pirmadienį vakare greta Panevėžio esančiame miške.

Įtariamojo advokatė Eligija Norkienė-Paplauskė tvirtina, kad Andrius Laurikietis išgyvena dėl to, ką padarė. Anot advokatės, šis nusikaltimas – nelaimingos meilės atomazga.

„Tai nusikaltimas „iš meilės“. Nužudymas buvo spontaniškas veiksmas, kuris turėjo tokias pasekmes. Įtariamasis nenori bendrauti, yra susikrimtęs. Pagal jo elgesį galima matyti, kad jis gailisi. Jam pačiam tai yra didžiulė tragedija, ne tik nužudytosios bei įtariamojo šeimoms“, – sakė A.Laurikiečio advokatė E.Norkienė-Paplauskė.

Pirminiais duomenimis, nužudytoji norėjo vaikiną palikti, o jis – moterį susigrąžinti. Pora pastaruoju metu buvo išsiskyrusi, tačiau bendravo. Pasak advokatės, važiavimas į mišką buvo nužudytosios sprendimas.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Įtariamojo advokatė Eligija Norkienė-Paplauskė
Tomo Markelevičiaus nuotr./Įtariamojo advokatė Eligija Norkienė-Paplauskė

Prokuroras Donatas Skrebiškis teismo paprašė įtariamąj suimti maksimaliai terminui – trims mėnesiams. Andriui Laurikiečiui gresia kalėjimo grotos, už kurių jis praleis nuo 7 iki 15 metų.

„Miške jie sustojo pasikalbėti. Pokalbio automobilyje metu kilo konfliktas. Iš pradžių jis buvo žodinis, bet vėliau įtariamasis ėmėsi veiksmų – išsitraukė peilį. Pagal pirminius bylos duomenis, peilis priklauso įtariamąjam. Jis ginklą turėjo su savimi. Įtariamasis norėjo toliau tęsti santykius, bet moteris nesutiko. Įtariamasis vis dar yra šoko būsenoje, todėl daugiau detalių paaiškės tęsiant ikiteisminį tyrimą“, – tvirtino prokuroras D.Skrebiškis.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Prokuroras Donatas Skrebiškis
Tomo Markelevičiaus nuotr./Prokuroras Donatas Skrebiškis

Teismas kažkodėl netenkino prokuratūros prašymo įtariamąjį suimti ilgiausiam terminui – trims mėnesiams ir skyrė tik mėnesį suėmimo.

Dešinėje nužudytoji N.M.
Dešinėje nužudytoji N.M.
Komentarai
Temos Nužudymas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min