Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nelegaliai dyzeliną laikęs vilnietis nuo pareigūnų saugojosi vaizdo kameromis

Nelegali degalinė
Kauno apskrities VPK nuotr. / Iliustracinė nuotrauka: degalų talpykla
Šaltinis: 15min
0
A A

Policininkams įkliuvo nelegaliai degalus laikęs vyras. Už pažeidimą jis bus patrauktas administracinen atsakomybėn. Atsakyti turės ir dyzelino nusipirkti atvykęs vairuotojas.

Trečiadienį Vilniaus apskrities VPK  Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus ir Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai, turėdami informacijos apie nelegalios degalinės veiklą atliko netikėtą patalpų patikrinimą Vilniuje, Titnago gatvėje. Jo metu buvo aptiktos 6 plastmasinės talpos po 1 tūkst. litrų, kuriose buvo 3 tūkst. 300 litrų dyzelino kvapą skleidžiančio skysčio, pilstymo įranga su siurbliu, skaitiklis.

Įvažiavimo į teritoriją kelias, akivaizdžiai saugantis pareigūnų, buvo stebimas vaizdo kamera. Nelegalios degalinės savininkas N.Č. už dyzelino laikymą, prekybą, akcizų nesumokėjimą bus traukiamas administracinėn atsakomybėn jau antrą kartą.

Be to, buvo patikrintas degalų nusipirkti atvykęs vairuotojas. Jo automobilio bagažinėje rastos 4 plastmasinės talpos po 20 litrų dyzelino kvapą turinčio skysčio. Vyriškis paaiškino, kad įsigijo 100 litrų dyzelino už 350 litų, 20 litrų buvo supylęs į automobilio degalų baką.

Vilniaus apskrities VPK praneša, kad nelegalių degalų pirkėjas neturėjo degalų įsigijimo dokumentų, todėl bus patrauktas administracinėn atsakomybėn už biokuro, bioalyvos gabenimo ir laikymo, taip pat naftos produktų gabenimo ir laikymo degalų talpyklose tvarkos pažeidimą.

Nustačius pažeidimus, į įvykio vietą buvo iškviesti valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojai, kurie spręs ar taikytina atsakomybė už prekybos biokuru, bioalyva, naftos produktais tvarkos pažeidimą. Mokesčių inspekcijos darbuotojai surašė įpareigojimą sumokėti akcizą už degalus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min