Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 26d. 12:49

Nelegaliai Lietuvoje buvusiam armėnui ir jį apgyvendinusiam tautiečiui - baudos

Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Valstybės sienos apsaugos tarnyba

Pirmadienį VSAT Nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės Kauno poskyrio pareigūnai ir Vilniaus rinktinės operatyvininkai Kauno rajono Užusalių kaime patikrinti sustabdė tamsaus gymio vyrą.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad jis pasieniečiams pateikė negaliojantį pasą, išduotą 29 metų Armėnijos piliečio vardu. Paaiškėjo, kad jame įklijuota Lietuvos viza taip pat yra negaliojanti. Nustatyta, kad vyras šalyje nelegaliai buvo nuo 2006 metų gegužės.

VSAT pareigūnai netrukus išsiaiškino, kad armėnas tame pačiame kaime buvo apsistojęs pas 45 metų savo tautietį, turintį leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.

Sulaikytam vyrui VSAT pareigūnai pradėjo administracinę teiseną dėl neteisėto buvimo šalyje bei skyrė 250 litų baudą.

Vakar Kauno miesto apylinkės teismas įpareigojo užsienietį nekeisti gyvenamosios vietos, o taip pat skyrė alternatyvią sulaikymui priemonę – armėnas turės reguliariai atvykti ir registruotis pas VSAT pareigūnus, užkardančius nelegalią migraciją.

Piniginę teks paploninti ir jo tautiečiui. 45 metų armėnui pradėta administracinė teisena už tai, kad jis suteikė gyvenamąjį plotą neteisėtai šalyje buvusiam užsieniečiui. Vyras nubaustas 1000 litų bauda.

Tai antras kartas per pastarąją savaitę, kai VSAT pareigūnams Kaune įkliūna neteisėtai šalyje gyvenantys armėnai.

Praėjusį ketvirtadienį VSAT Nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės Kauno poskyrio pareigūnai ir Vilniaus rinktinės operatyvininkai tamsaus gymio vyrą sustabdė ir patikrino beeinantį gatve.

Tuomet nustatyta, kad armėnas šalyje neteisėtai gyvena nuo 2004 metų rudens. Vyrui buvo skirta administracinė 625 litų bauda. Jį apgyvendinęs vyras, taip pat Armėnijos pilietis, buvo nubaustas 1500 litų bauda.

Prie sienos su Rusija VSAT pareigūnams įkliuvo neblaivus automobilio vairuotojas. Paaiškėjo, kad kartu su juo vykę nuo alkoholio apsvaigę keleiviai pasienio ruože neturi asmens dokumentų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min