2013-11-18 15:26

Nelegalios prekeivės Kaišiadorių rajone namuose – įspūdingas sidro, alaus ir vyno pasirinkimas

Trijų rūšių sidras, dviejų rūšių alus, vynas „Natacha“ – pasirinkti buvo iš ko nelegalios prekeivės Kaišiadorių rajone klientams.
Alkoholiniai gėrimai
Alkoholiniai gėrimai / Kauno apskrities VPK nuotr.

Lapkričio 14 d., apie 17.50 val. Ginteikiškių kaime (Kruonio sen.) tikrindami turimą informaciją dėl galimos prekybos akcizais apmokestinamomis prekėmis, Kaišiadorių rajono policijos pareigūnai pilietės Z.M.Z. gyvenamajame name, aptikto įspūdingą kiekį alkoholinių gėrimų.

Namuose buvo rasta: 34 plastikiniai 1 l talpos buteliai alaus „Šnekorių“, 13 plastikinių 1 l talpos butelių alaus „Švogerių“, 9 plastikinių 0,5 litro talpos butelių vyno „Natacha“, 14 plastikinių 1 l talpos butelių sidro „Valencia Orange“, 13 plastikinių 1 l talpos butelių sidro „Sunny Water melon“ ir vienas litro talpos butelis sidro „Smile“.

Dėl šio įvykio pradėta administracinės teisės pažeidimo bylos teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Už tokią veiklą  numatytos baudos nuo vieno šimto iki penkiasdešimt tūkstančių litų, su prekių konfiskavimu.

Policija primena, kad apie vietas, kuriose prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, galite pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 303 050.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą