Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nelegalių svaigalų pardavėja iš Žuklijų policininkams surengė tikrą spektaklį

Įkalčiai
Trakų r. PK nuotr. / Įkalčiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Trakų r. policijos komisariato pareigūnai, tęsdami kovą su neteisėta akcizais apmokestinamų prekių apyvarta ir tikrindami turimą informaciją, nustatė du neteisėto akcizais apmokestinamų prekių laikymo atvejus. Viena grendaviškė moterišku metodu bandė patrulius priversti gailėtis, kad ryžosi rašyti jai protokolą – pažeidėja pasidavė emocijoms.

Trakų mieste, Maironio g. daugiabučio namo gyventojos namuose, liepos 18 d., penktadienį, buvo rasti ir paimti 22 pakeliai cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Vėliau Žuklijų k., Grendavės seniūnijoje, gyvenamajame name, buvo rasti ir paimti 5 litrai skysčio, turinčio naminės degtinės kvapo.

Policijos pareigūnams aptikus šias talpas, namo gyventoja, siekdama sunaikinti įkalčius, bandė sudaužyti stiklinius butelius su skysčiu, griebė ir suplėšė policijos pareigūnų pildomą tarnybinę dokumentaciją, garsiai šaukė, įžeidinėjo ir grasino policijos pareigūnams. Po to mėgino pasišalinti iš gyvenamosios patalpos ir vengdama sulaikymo aktyviais veiksmais priešinosi pareigūnams.

Už neteisėtą akcizais apmokestinamų prekių ir naminės degtinės laikymą surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai. Be to, už pasipriešinimą policijos pareigūnams ir jų įžeidimą gresia iki 30 parų arešto.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min