Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 25d. 13:07

Nelegalus gabenusiems latviams skirtos piniginės baudos

Pasienis
VSAT nuotr. / Pasienis

Pasvalio rajono apylinkės teismas gegužės pradžioje pasieniečių sulaikytus du Latvijos piliečius, vežusius nelegalus, pripažino kaltais ir skyrė jiems pinigines baudas.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad gegužės pradžioje prie sienos su Latvija Šiaulių rinktinės pasieniečiai patikrinimui sustabdė lengvąjį automobilį su latviškais valstybiniais registracijos numeriais.

Jį vairavęs vyras pasieniečiams pateikė tvarkingus asmens dokumentus, išduotus 48 metų Latvijos piliečiui. Kaip keleivio vykusio 53 metų latvio dokumentai taip pat buvo nepriekaištingi, tačiau kiti automobilio keleiviai – du tamsaus gymio vyrai – jokių dokumentų nepateikė.

Kuprinę su keliais asmeniniais daiktais bei drabužiais turėję keleiviai laužyta anglų kalba prisistatė esantys 29 ir 20 metų Irako piliečiais. Vėliau sulaikytieji teismui prisipažino, kad yra Sirijos piliečiai. Jie laikinai apgyvendinti Užsieniečių registracijos centre Pabradėje.

VSAT Šiaulių rinktinės pasieniečiai dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną pradėjo ikiteisminį tyrimą ir bylą netrukus perdavė teismui.

Praėjusią savaitę Pasvalio rajono apylinkės teismas, išnagrinėjęs bylą dėl neteisėto žmonių gabenimo per valstybės sieną, abu latvius pripažino kaltais ir skyrė jiems baudas po 3250 litų. Tačiau į bausmės atlikimo laiką įskaičiavus latvių sulaikymo laikotarpį, baudos sumažintos iki 650 litų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min