Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 04, 18:49

Nemuno saloje Kaune pastebėtas nuogas vaikštinėjantis vyras: tai – ne pirmas jo akibrokštas

Pirmadienio vakarą Nemuno saloje Kaune plušantys darbininkai pastebėjo vaikštinėjantį nuogą vyrą. Jis tikino atėjęs pasideginti. Kauno policija su šiuo nuogu viešoje vietoje pasirodyti mėgstančiu kauniečiu susiduria jau nebe pirmą kartą.

Pirmadienio popietę Nemuno saloje, kurioje netrukus bus atidarytas olimpinis baseinas su SPA zona ir vis dar statoma „Mokslo sala“, pasirodė nuogas vyras.

Netrukus jis atsigulė šalia statybininkų buitinio namelio. Nuvaikytas ėmė eiti vaikų žaidimų aikštelės link, galiausiai stabtelėjo po medžiu ir ten kurį laiką stovėjo.

Akibrokšto liudininkams nuogalius teigė tenorintis pasideginti.

„Sakė, kad nori degintis, bet stovėjo po medžiu pavėsyje“, – teigė vienas salos lankytojų.

Nemuno salos lankytojo nuotr./Nemuno saloje Kaune vaikštinėjo nuogas vyras
Nemuno salos lankytojo nuotr./Nemuno saloje Kaune vaikštinėjo nuogas vyras

Netrukus į įvykio vietą buvo iškviesta policija. Atvykę pareigūnai liepė išsišokėliui užsidėti apatines kelnaites, bet šis nepaisė raginimų.

Vyras buvo išvežtas į areštinę. Kaip teigė nuotraukas bei vaizdo įrašą 15min atsiuntęs Nemuno salos lankytojas, policijos pareigūnai tikino, jog šis nuogalius viešoje vietoje Adomo kostiumu buvo pasirodęs ir vakar.

Kaip 15min patvirtino Kauno apskrities policijos Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Reda Zarauskienė, liepos 4 dieną apie 16.55 valandą gautas pranešimas, kad Kauno Karaliaus Mindaugo prospekte, Nemuno saloje, vaikščioja nuogas vyras.

Nuvykus į įvykio vietą policijos pareigūnai rado vyrą, gimusį 1995 metais, kuris teigė, jog jo rūbai apipilti neaiškios kilmės skysčiu.

Vyras pristatytas į gydymo įstaigą.

Policijos atstovė patvirtino, kad šį vyrą nuogą viešoje vietoje aptinka jau ne pirmą kartą. Liepos 3 dieną apie 12 valandą gautas pranešimas, kad Kauno Kęstučio gatvėje (miesto centras) ant pievos guli nuogas vyras.

Nuvykus į įvykio vietą, jis buvo apsirengęs, aiškino, kad sportavo, o pavargęs prigulė ant žolės.

Vyras tuomet neprisistatė pareigūnams, todėl buvo nuvežtas į policijos įstaigą, kur paaiškėjo, kad jis gimęs 1995 metais.

Sulaikytajam surašytas protokolas dėl pareigūnų reikalavimų nevykdymo (už tai, kad neprisistatė pareigūnams), vėliau jis paleistas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min