2010-06-15 09:14

Nepadorius gestus svaidęs vairuotojas pareigūnų nepapirko

Neblaivus Skuodo rajono gyventojas pareigūnams demonstravo nepadorius gestus ir bandė pareigūnus papirkti 20 Lt kupIiūra.
Klaipėdos vyriausiasis policijos komisariatas.
Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. / J.Andriejauskaitės nuotr.

Pirmadienį Kretingos rajono policijoje įregistruotas tyrėjo Rimvydo Šerpečio tarnybinis pranešimas, kad apie 17.40 val. tarnybiniame automobilyje Mitsubishi,  stovėjusiame Salantuose,  32-ejų metų skuodiškis bandė papirkti pareigūnus. Siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo neblaivus vyras pareigūnams bandė įduoti 20 Lt banknotą.

Neblaivus vairuotojas turės atsakyti ir už tai, kad policininkams rodė nepadorų gestą. Po apklausos skuodiškis paleistas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą