Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 20, 16:45

Nepadorų gestą Telšių policininkams parodęs kaimietis užsidirbs iki 500 litų baudos

Telšiuose iki žemės graibymo prisiliuobęs atvykėlis iš Lieplaukės kaimo gatvėje pats nei iš šio, nei iš to prisikabino prie policijos pareigūnų.
Alkoholis
Nepadorų gestą policininkams parodęs kaimietis užsidirbs iki 500 litų baudos / Shutterstock nuotr.

Policijos teigimu,  Telšiuose, Stoties gatvėje, neblaivus 37 metų  lieplaukiškis A.U.,  vos išvydęs kelių policijos pareigūnus, rankos mostais ėmė demonstruoti nepadorius, garbę ir orumą įžeidžiančius gestus. Kokie tai buvo gestai, policijos atstovas atsisakė komentuoti.
  
Pažeidėjui nustatytas sunkus, 2,59 prom., girtumas. Jis uždarytas į laikino sulaikymo patalpas, kur praleido  maždaug šešias valandas.
 
Išsiblaiviusiam lieplaukiškiui įžūlumas išgaravo, tačiau, kaip sakoma, šaukštai po pietų. Jam įteiktas šaukimas atvykti į Policijos komisariatą, kur bus surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.
 
Už administracinį teisės pažeidimą, kuriuo pasikėsino į nustatytą valdymo tvarką, sodiečiui gresia palengvinti piniginę arba išbandyti areštinės gultų kietumą.
 
Administracinių teisės pažeidimų kodeksas numato, kad policijos pareigūno garbės ir orumo įžeidimas, reiškiamas žodžiu ar kūno gestais, įžeidžiančiu elgesiu, kibimu ar kitokiu elgesiu, užtraukia baudą nuo 300 iki 500 litų arba administracinį areštą nuo penkiolikos iki trisdešimties parų.

Telšių policijos duomenimis, pasipriešinimas policijos pareigūno teisėto nurodymo ar reikalavimo nevykdymas, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimas mūsų visuomenėje  toli gražu nėra retas reiškinys. Šiemet  Telšių rajone užfiksuoti 47 tokie atvejai, pernai – 74.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min