Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 2d. 13:07

Nepastebėta žarija Panevėžio rajone sukėlė gaisrą, apdegė žmogus

Gaisras Daukniūnuose
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Gaisras Daukniūnuose

Ketvirtadienį ryte Panevėžio rajone esančiame Daukniūnų kaime užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Jame tuo metu buvo moteris ir trys jos vaikai. Gaisro metu apdegė vyriausias sūnus.

Ugnis name įsiplieskė tuomet, kai 29-erių Nerijus Dubauskas nusprendė užkurti krosnį. Iš jo iššokusi nepastebėta žarija netruko peraugti į gaisrą. Pastebėjęs liepsnos apimtą virtuvę vyras dar bandė ugnį gesinti, bet apdegė koją.

Namo šeimininkė Lina Dubauskienė, pamačiusi, kad ugnies sutramdyti patiems nepavyks, nedelsdama iškvietė ugniagesius. Atskubėję gelbėtojai užgesino liepsnų nuniokotą virtuvę, vandeniu suliejo ir vieną gyvenamąjį kambarį, į kurį taip pat jau buvo bepradėjusi veržtis ugnis, išnešė buitinių dujų balioną.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisras Daukniūnuose
Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisras Daukniūnuose

Kartu su ugniagesiais į gaisro vietą atvyko ir medikai. Jie suteikė pirmąją pagalbą ir į ligoninę išvežė apdegusį vyrą. Kartu su motina gyvenę dar du, septyniolikos ir dešimties metų, berniukai nenukentėjo.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisras Daukniūnuose
Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisras Daukniūnuose

Po liepsnų nusiaubtą ir vandeniu sulietą kambarį vaikštančiai moteriai ugniagesiai gelbėtojai patarė kreiptis į elektrikus, kad šie atnaujintų saugų elektros tiekimą.

Pagelbėti nelaimės ištiktai šeimai panoro ir bendruomenė. Susirinkę žmonės tarėsi, kaip galėtų padėti moteriai su trimis vaikais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min