Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 24d. 16:17

Nepavyko pasislėpti: turto už 95 tūkst. litų iš namų išnešęs plėšikas – sulaikytas

Juvelyriniai dirbiniai
Vilniaus VPK nuotr. / Juvelyriniai dirbiniai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai išaiškino vagystę ir sulaikė įtariamąjį, apšvarinusį namą Vilniaus rajone, Rudaminos kaime.

Liepos 20 d. nuo 7.15 val. iki 11 val. Vilniaus rajone esančiame Rudaminos kaime neaiškiomis aplinkybėmis iš namo buvo pavogta 50 eurų, 200 Lt ir juvelyrinių dirbinių. Nuostolis – 95 tūkst. litų. Vilniaus rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės svetimo turto pagrobimo.

Liepos 23-iąją Vilniaus rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai sulaikė įtariamąjį D.B. (gimusį 1992 m.), neturintį nuolatinės gyvenamosios vietos. Sulaikytasis prisipažino pagrobęs pinigus ir juvelyrinius dirbinius. 

Kriminalistai surado didžiąją dalį pavogtų vertybių, kurios artimiausiu metu bus grąžintos savininkei.

Sulaikant įtariamąjį, pas jį rastas popierinis lankstinukas su rusvos spalvos augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama, narkotine medžiaga hašišu. Dėl šio fakto pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str.

Dviejų nusikalstamų veikų padarymu įtariamas jaunuolis sulaikytas 48 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min