Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nepilnamečiai kuršėniškiai vogtu automobiliu toli nenuvažiavo

„Opel Astra“
„Opel Astra“
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 24 dieną apie 6 valandą ryte Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas gavo pranešimą, kad kelyje Kuršėnai–Šiauliai, netoli viaduko ties Minkštakių kaimu, užfiksuotas techninis eismo įvykis, matosi stipriai apgadintas „Opel“ markės automobilis, aplink mėtosi jo detalės.

Pareigūnai nuvykę į eismo įvykį nustatė, kad nuo kelio nuvažiavo ir buvo smarkiai sugadintas lengvasis automobilis „Opel Astra“, priklausantis Kuršėnų miesto gyventojai J.L. Ši moteris tik telefoninio pokalbio su policijos pareigūnu metu sužinojo, kad į avariją pateko jos automobilis.

Buvo ankstyvas rytmetis, todėl moteris net nepastebėjusi, kad namo kieme nebėra jos transporto priemonės. Dėl J.L. automobilio vagystės Šiaulių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šiaulių rajono kriminalistų dėka, pagal eismo įvykio vietoje rastus ir paimtus daiktinius įrodymus, buvo nustatyti įtariamieji, išaiškinta automobilio vagystė.

Nukentėjusiosios šeima savo turto apsauga buvo pasirūpinusi, gyvenamojo namo kieme įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Tirdami automobilio vagystę pareigūnai neapsiribojo vaizdo stebėjimo kameromis užfiksuotais vaizdais, bet intensyviai ieškojo ir rinko kitus įrodymus vagystei atskleisti ir įtariamiesiems nustatyti.

Profesionalių Šiaulių rajono kriminalistų dėka, pagal eismo įvykio, į kurį buvo patekęs vogtas automobilis, vietoje rastus ir paimtus daiktinius įrodymus, buvo nustatyti įtariamieji, išaiškinta automobilio vagystė.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad 2014 metų kovo 24 dieną apie 04:00 valandą, Šiaulių rajone, Kuršėnų mieste, du nepilnamečiai A.U. ir D.G. iš gyvenamojo namo kiemo pagrobė svetimą turtą – J.L. priklausantį automobilį „Opel Astra“, kurio vertė 7000 litų. Jaunuoliai vogtu automobiliu vyko Šiaulių link.

Keliu Kuršėnai–Šiauliai pavažiavus kelis kilometrus nepatyręs vairuotojas nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio bei keletą kartų vertėsi. Eismo įvykio metu buvo sužalotas keleivio pusėje sėdėjęs nepilnametis A.U., kuris po medikų apžiūros gydėsi ambulatoriškai. Vogtas automobilis „Opel Astra“ eismo įvykio metu buvo sugadintas nepataisomai.

Ikiteisminis tyrimas baigiamas, baudžiamoji byla dėl automobilio vagystės pagreitinto proceso tvarka artimiausiu metu bus perduota Šiaulių apylinkės teismui.

Šiaulių apskrities VPK atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min