Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 20d. 12:51

Nepilnamečius plėšikus Vilniaus policininkai vaikėsi šaudydami, vienam įtariamajam peršauta koja

Policininko ginklas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policininko ginklas

Vilniaus policijos pareigūnai gaudydami plėšikus panaudojo tarnybinius ginklus. Vienas įtariamasis peršautas, kitas atsidūrė areštinėje. Paaiškėjo, kad abu yra nepilnamečiai.

Kaip informuoja Policijos departamentas, sekmadienį apie 21.30 val. Vilniuje, J.Tiškevičiaus g., į parduotuvę užėjo du jaunuoliai (vienas kaukėtas), kurie pardavėjai papurškė dujų, grasindami daiktais, panašiais į pistoletus, pagrobė kasos aparatą su 15 litų bei pasišalino automobiliu „Mazda“.

Materialinis nuostolis nustatomas.

Ties Galvės g. policijos pareigūnai pradėjo persekioti sprunkančius įtariamuosius.

Ties Vaidotais įtariamieji automobilį metė ir bandė pabėgti.

Sulaikant pirmą įtariamąjį Vilniaus apskrities VPK Patrulių rinktinės pareigūnas iš tarnybinio ginklo iššovė du šūvius į viršų. Septyniolikmetis įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Antrą įtariamąjį Vilniaus apskrities VPK Vilniaus r. policijos Patrulių būrio pareigūnas pavijo ties Vilijos g. ir sulaikant taip pat panaudojo tarnybinį ginklą – tris kartus iššovė į orą ir vieną – į įtariamąjį bei peršovė jam koją.

Šešiolikmetis įtariamasis dėl šautinės žaizdos kojoje paguldytas į ligoninę.

Vilniaus policija praneša, kad antrajam plėšikui pavyko trumpam dingti iš persekiojančių pareigūnų akiračio, tačiau į pagalbą pasitelkus kinologą su tarnybiniu šunimi, jis buvo sulaikytas ties Vilijos g. 

Sulaikomas jis aktyviais veiksmais pasipriešino pareigūnui, sudavė jam kelis smūgių į įvairias kūno vietas. Todėl pareigūnams teko panaudoti tarnybinį ginklą – tris kartus iššovė į orą,  vieną –  įtariamajam į koją.

Pas įtariamuosius rasta dujinių ginklų, o automobilyje – pagrobtas kasos aparatas.

Vilniaus apskrities VPK Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso  180 str. 3 d. 

Antradienį bus kreiptasi į teismą dėl  kardomosios priemonės skyrimo abiems įtariamiesiems.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už ginkluotą plėšimą numato laisvės atėmimo bausmę nuo dvejų iki dešimties metų.

VIDEO: Nepilnamečių įtariamųjų automobilis

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min