Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 12d. 16:35

Nepilnametę išžaginęs biržietis septynerius metus leis belangėje

Kalėjimas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Iliustracinė nuotrauka: grotos

Antradienį 46 metų biržietis už nepilnametės išžaginimą nuteistas septynerių metų laisvės atėmimu.

Tokį nuosprendį paskelbė Biržų rajono apylinkės teismas, baigęs nagrinėti Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroro perduotą seksualinės prievartos prieš nepilnamečius baudžiamąją bylą.

„Piktadarišką kėslą sumanęs ir išžaginęs  likimo ir taip nuskriaustą mergaitę, kaltinamasis padarė žiaurų ir sunkų nusikaltimą, kurį pavyko ištirti ir nubausti kaltininką. Nors kaltinamojo bendrininkai siekė sužlugdyti nusikaltimo tyrimą, buvo sunaikinę su jo padarymu susijusius įkalčius ir gąsdino nukentėjusiąją, tačiau tai nepadėjo apsaugoti nuo teisėto atpildo mergaitę nuskriaudusio kaltinamojo ir išvengti bausmių patiems“, – teigė valstybės kaltintojas Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras Ignas Raila, kuruojantis krašto nepilnamečių justicijos sritį.

Panevėžio apygardos prokuratūra praneša, kad vienas iš nuteistojo bendrininkų nubaustas 90 parų areštu, kitas – bendrininke tapusi moteris,  penkių mėnesių laisvės atėmimu. Jai bausmės vykdymas atidėtas vieneriems metams šešiems mėnesiams, moteris įpareigota atsiprašyti nukentėjusiosios, dalyvauti elgesio pataisos programoje ir neišvykti už gyvenamosios vietos miesto ribų be nuteistojo priežiūrą vykdančios institucijos leidimo.           

Nuteistajam priteista atlyginti nukentėjusiajai 30 tūkst. litų neturtinės žalos, jo bendrininkams  E.T. ir R.K. – solidariai 2 tūkst. litų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

01:06
02:24
01:41

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min