Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nepilnametės tvirkintojui uždrausta artintis prie merginos

Neris Budavičius į teismą atėjo be gynėjo. Juoduoju archeologu pramintas jaunas vyras tikino esąs kaltinamas nepagrrįstai.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Neris Budavičius jau buvo teisiamas už užsiiminėjimą juodąja archeologija.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos miesto apylinkės teismas anksčiau dėl mažametės tvirkinimo bei lytinio santykiavimo su nepilnametėmis nuteistam 26 metų Neriui Budavičiui skyrė papildomą baudžiamojo poveikio priemonę. Patenkinus Klaipėdos apygardos probacijos tarnybos teikimą, vyrui uždrausta bendrauti ir ieškoti ryšių su viena iš nukentėjusiųjų, lankytis jos gyvenamojoje, mokymosi ar kitoje vietoje, kurioje būna, iki mergaitė sulauks pilnametystės.

Šių metų rugpjūčio 30 d. N. Budavičius buvo nuteistas už mažametės tvirkinimą SMS žinutėmis bei lytinį santykiavimą su jaunesnėmis nei 16 metų mergaitėmis, pažeidžiat jų seksualinio apsisprendimo laisvę ir neliečiamumą. Dėl šių nusikaltimų vyrui skirtas laisvės atėmimas dvejiems metams, jo vykdymą atidedant tam pačiam laikui. Taip pat vyras buvo įpareigotas dalyvauti elgesio pataisos programoje.

Po teismo nuosprendžio N. Budavičius dalyvavo susitikimuose su probacijos tarnyba. Jam buvo sudarytas ir  individualus priežiūros planas. 

Tačiau nuteistasis ir toliau bendravo su nukentėjusiąja – kalbėjosi telefonu, susirašinėjo elektroniniais laiškais. Vyras neslėpė savo ketinimų palaikyti artimus ryšius su nepilnamete ir tuomet, kai ji grįš iš vaikų socializacijos centro, kuriame šiuo metu mokosi ir gyvena. 

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į siekius sulaikyti N. Budavičius nuo naujų nusikaltimų įvykdymo, taip pat apsaugoti nukentėjusios mergaitės teisėtus interesus. 

Nutartis per penkias dienas nuo nutarties paskelbimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui per Klaipėdos miesto apylinkės teismą.

N.Budavičiaus polinkis intymiai bendrauti su nepilnametėmis išaiškėjo kito tyrimo metu - jaunas vyras įkliuvo juodosios archeologijos byloje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min