Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 14d. 22:29 , Atnaujinta: 2019 balandžio 15d. 08:41

Neregėtas išpuolis Vilniuje: į prekybos centrą įsiveržęs vyriškis žalojo darbuotojus

Įtariamojo sulaikymas
Įvykio liudininko Mariaus K. nuotr. / Įtariamojo sulaikymas

Sekmadienį parduotuvėje sostinės Jonažolių gatvėje siautėjo tikriausiai peiliu ginkluotas užpuolikas. Jo ketinimas, pirminiais duomenimis, buvo apiplėšti pinigus iš kasos ką tik išėmusią darbuotoją. Įvyko susirėmimai, mažiausiai 4 prekybos centro darbuotojai patyrė užpuoliko ataką. Įtariamasis (g. 1968 m.) sulaikytas.

„Daug greitųjų ir policijos, iš parduotuvės žmogų neštuvuose išnešė“, – pranešė 15min skaitytoja.

Kruvinas išpuolis Jonažolių gatvėje esančioje „Iki“ įvyko sekmadienį apie 21.45 val.

Prie prekybos centro sostinės Lazdynų rajone išsiųsti mažiausiai 5 greitosios pagalbos medikų ekipažai ir gausios policijos pajėgos.

Kas tiksliai sugebėjo sulaikyti įtariamąjį, kol kas neskelbiama, tačiau žinoma, kad vyriškis yra sutramdytas.

Pirmadienį policijos departamentas informavo, kad išpuolio metu nukentėjo keturi žmonės, iš jų trys paguldyti į ligoninę: jaunuolis (g. 2000 m.) su pjautinėmis žaizdomis žaste ir dilbyje, vyras (g. 1991 m.) , kuris patyrė bendrą kūno sumušimą ir vyras (g. 1979 m.), kuriam yra pjautine žaizda kojoje ir hemoraginis šokas. Moteris (g. 1977 m.) dėl pjautinės žaizdos kakle, suteikus med. pagalbą, gydoma ambulatoriškai.

Pamatė iš kasos nešamus pinigus

Išpuolis įvykdytas likus keliolikai minučių iki parduotuvės uždarymo (dirba iki 22 val.).

Tuo metu „Iki“ buvo šiek tiek pirkėjų, tačiau užpuolikas, neoficialiais duomenimis, savo agresiją buvo nukreipęs į prekybos centro personalą: kasininkes, apsaugininką, kitus darbuotojus.

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS pranešė, kad vyriškis parduotuvėje norėjo pagrobti pinigus, nes pamatė, kaip su jais, išimtais iš kasos, parduotuvės darbuotoja ėjo į kitas patalpas.

„Į parduotuvę užėjo vyriškis. Pamatė, kad darbuotoja nuėjo į tarnybines patalpas su pinigais. Jis nuėjo paskui tą darbuotoją, įvyko konfliktas su darbuotoja ir apsaugininku. Konflikto metu ir sužalojo keturis žmones“, – BNS pasakojo R.Matonis.

Pasak jo, trims žmonėms sužalojimai paviršiniai, o ketvirtam – šiek tiek sunkesni. „Pavojaus gyvybei nėra“, – reziumavo jis.

R.Matonio žiniomis, įtariamasis sulaikymo metu ar prieš tai nebuvo sužalotas.

Teigiama, jog peiliu žmones puolęs vyras yra užsienietis.

Taip pat teigiama, jog peiliu žmones puolęs vyras yra užsienietis.

Užpuoliką, pirminiais duomenimis, pavyko uždaryti parduotuvėje esančiame kambaryje. Užpuolikas tame kambaryje padegė ten buvusius daiktus, tačiau policijai pavyko jį sulaikyti.

Iš pradžių policijos pareigūnai įtariamąjį įsodino į greitosios pagalbos automobilį, tačiau jį apžiūrėjus medikams, vyras buvo įsodintas į policijos automobilį.

15min dėkoja skaitytojui Mariui, tapusiam įvykio liudininku, užfiksavusiam karštus jo epizodus ir pasidalinusiam vaizdais su visais naujienų portalo skaitytojais. Ačiū ir Vilijai, kuri pranešė apie įvykį greičiau už policiją ir atsiuntė nuotrauką pirmoji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min