Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 19d. 13:59

Neringos Venckienės teisme apklausti Stankūnai, parodymus pradėjo duoti pati kaltinamoji

Neringa Venckienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Neringa Venckienė
Šiandien Panevėžio apygardos teisme nuotoliniu būdu vykusiame posėdyje teismas apklausė du paskutinius bylos liudytojus – nukentėjusiosios Laimutės Stankūnaitės tėvus. Jie į posėdį jungėsi iš Kauno apygardos teisme esančios posėdžių salės.

Liudytojai teismui pasakojo apie savo santykius su anūke, apie tai, kas jiems yra žinoma apie tuometinę ir dabartinę jos psichologinę savijautą, apie to meto įvykius, kitas teismui svarbias aplinkybes, atsakinėjo į teismo, prokuroro, kaltinamosios, advokatų klausimus.

Po dvi valandas trukusių liudytojų apklausų parodymus teismui pradėjo duoti kaltinamoji Neringa Venckienė. Ji pareiškė, kad nepripažįsta kaltės nė dėl vienos jai inkriminuotos nusikalstamos veikos.

Teisiamoji N.Venckienė pareiškė, kad nepripažįsta kaltės nė dėl vienos jai inkriminuotos nusikalstamos veikos.

Šios dienos posėdyje kaltinamoji spėjo duoti teismui paaiškinimus tik dėl dalies jai pateiktų kaltinimų, atsakė į su jais susijusių proceso dalyvių klausimus. Teismas toliau klausys N.Venckienės parodymų kovo 10 d.

Panevėžio apygardos teismo pranešime primenama, kad N.Venckienė yra kaltinama dėl keturių nusikalstamų veikų: trukdymo antstolio veiklai, pasipriešinimo valstybės tarnautojui, smūgių sudavimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo, teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

30:48
22:16
01:14

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min