Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 17:20

Nesėkmingas Vilniaus plėšikų rytas: tikėjosi įveikti įmonės sargą, o sutiko visą būrį žmonių ir atsidūrė areštinėje

Antrankiai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Antrankiai
Vilniaus policijos areštinėje atsidūrė du vyrai, kurie trečiadienio rytą miesto pakraštyje nesėkmingai bandė apiplėšti metalo supirktuvę. Plėšikai tikėjosi pasipelnyti įmonės seife buvusiais pinigais. Tačiau vietoje vienišo sargo supirktuvėje nusikaltėliai susidūrė su būriu žmonių ir buvo sulaikyti. Dar vienam įtariamajam pavyko pasprukti.

Apie nevykėlių plėšikų žygį Jočionių gatvėje pareigūnai buvo informuoti maždaug 6.40 val. Kaip vėliau paaiškėjo, plėšti metalo supirktuvėje stovinčio seifo atvyko trys nusikaltėliai. Vienas liko laukti automobilyje, o du įbėgo į supirktuvę. Iššovę į viršų, plėšikai pareikalavo atidaryti seifą ir atiduoti pinigus.

Paprastai tokiu metu supirktuvėje būna vienas sargas. Tačiau trečiadienio rytą į darbą anksčiau atvažiavo įmonės vadovas, čia pat sukiojosi kažką laisvu nuo tarnybos metu savo draugui padėti pažadėjęs policijos pareigūnas.

„Tikėjosi lengvo grobio, tačiau metalo supirktuvėje susidūrė su būriu žmonių“, - plėšikų nesėkmę 15min.lt žurnalistui komentavo policijos pareigūnai.

Į supirktuvę įbėgę plėšikai (kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo 1963 m. ir 1966 m. gimę vyrai, ginkluoti „Margolin“ markės pistoletu) buvo žaibiškai nuginkluoti ir sulaikyti. Per sulaikymą vienas įtariamasis peiliu sužalojo policininką.

Automobilyje likusiam nusikaltėliui pavyko pasprukti. Tačiau pareigūnai neabejoja, kad jau greitai bus sulaikytas ir jis.

Abu sulaikytieji uždaryti į areštinę.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Plėšimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

02:37
01:14:11
00:36

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min