2010-08-23 10:19

Net ir apšaudytas agresyvus vyriškis Naujoje Akmenėje peiliu grasino policininkams

Besigindamas nuo agresyvių vyrų Naujojoje Akmenėje vaikinas apšaudė užpuoliką. Net ir po to chuliganas nenurimo ir peiliu grasino policininkams.
Antrankiai
Antrankiai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip informuoja Policijos departamentas, sekmadienį apie 16.30 val. Naujojjoje Akmenėje, Respublikos gatvėje, namo kieme įvyko konfliktas tarp grupės jaunuolių. V.G. (gim. 1974 m.) ir A.P. (gim. 1970 m.) pagrasino peiliais ir žadėjo susidoroti su A.M. (gim. 1983 m.), J.P. (gim. 1990 m.) bei V.I. (gim. 1972 m.).

Besigindamas V.I. keturis kartus iššovė iš dujinio pistoleto (leidimo laikyti ir nešioti nereikia) ir sužalojo A.P. (gim. 1970 m.). Šis dėl dešinio skruosto bei dešinės rankos paviršinių žaizdų gydomas ambulatoriškai.

Į įvykio vietą atvykusiam tarnybos metu neuniformuotam Akmenės rajono policijos patruliui Š.U. (gim. 1976 m.) aiškintis konflikto aplinkybių A.P. (gimusiam 1970 m.) ir jam pagrasino peiliu bei žadėjo susidoroti.

Įtariamieji V.G. ir A.P. uždaryti į areštinę.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą