Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netoli paliktos valties plūduriavo cigarečių dėžės

Kontrabandininkų valtis
VSAT nuotr. / Kontrabandininkų valtis
Šaltinis: 15min
0
A A

Du įtariami kontrabandininkai, pasienyje su Rusija pamatę VSAT pareigūnus, metė savo valtį ir spruko link Viešvilės miestelyje esančių sodybų.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba informuoja, kad antradienio naktį VSAT Pagėgių rinktinės Viešvilės užkardos pasieniečiai naktinio matymo įrangos pagalba Jurbarko rajono Viešvilės miestelio ribose pastebėjo, kad Kasiko upeliu pripučiama valtimi plaukia du asmenys.

Šis upelis šioje vietoje teka lygiagrečiai Nemunui ir nuo jo nutolęs apie kilometrą. Tačiau šiuo metu Nemunui patvinus visas pievų plotas iki Kasiko yra užlietas vandeniu. Būtent nuo Nemuno pusės ir plaukė valtis.

Pėstieji pasieniečių patruliai iš tolo nurodė joje buvusiems dviem asmenims sustoti, tačiau šie priplaukė prie Kasiko kranto, išlipo ir pasileido tamsoje bėgti į už keliolikos metrų esančią Viešvilę.

Paryčiais VSAT pareigūnai apibraidė šią vietovę ir už kelių dešimčių metrų nuo paliktos valties užlietoje pievoje, vandenyje, rado 2 dėžes, iš viso 1000 pakelių, cigarečių "Jin Ling" su Rusijos banderolėmis. Manoma, kad jas iš valties išmetė bėgliai.

Valtį be registracijos numerio VSAT pareigūnai nugabeno į Viešvilės užkardą. Ten pat saugomos ir cigaretes.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min