Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 1d. 15:42 , atnaujinta: 2012 spalio 1d. 19:50

Netoli Ukmergės pirmadienį apvirto vilkikas, avarija policijai padėjo sulaikyti keturis nusikaltėlius

Avarijos vietoje
Įvykio liudininko Šarūno R. nuotr. / Avarijos vietoje

Pirmadienį netoli Ukmergės apvirto vilkikas. Žmonės per incidentą nenukentėjo. Tačiau ši avarija policijai padėjo sulaikyti keturis nusikaltėlius.

Apie avariją netoli Ukmergės redakciją informavo įvykio liudininkas Šarūnas R.

Vilniaus apskrities policijoje redakcijai patvirtino, kad toks įvykis iš tiesų buvo. Pasak pareigūnų, pirmadienį apie 13.50 val. gautas pranešimas, kad Ukmergės r., Vidiškių seniūnijoje, ties degaline „Lukoil“, išvažiuojant į autostradą, ant šono apvirto vilkikas.

Apie įvykį policiją informavo privatus asmuo.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai avariją įformino kaip techninį eismo įvykį, per kurį žmonės nenukentėjo.

Dėkojame liudininkui Šarūnui R. už informaciją ir nuotrauką iš įvykio vietos!

Papildyta 19.50 val.: Ukmergės krašto naujienų portalas vilkmerge.lt, ši avarija pareigūnams padėjo sulaikyti keturis pavojingus nusikaltėlius.

Kaip rašo vilkmerge.lt, iš apsivertusio vilkiko, priklausančio bendrovei „Euro miškas“, į pirmą magistralės juostą pabiro vežtas biokuras – medžio drožlės. Atvykę policijos pareigūnai užtvėrė pravažiuojantiems vairuotojams pavojų keliančios magistralės dalį.

Policininkai paprašė ir kelininkų pagalbos, jog šie sustatytų greitį ribojančius ženklus.

Atvykus kelininkams, Ukmergės pareigūnai gavo pagalbos prašymą iš kolegų Panevėžyje. Jie paprašė padėti sulaikyti nuo Aukštaitijos sostinės automobiliu skriejančius nusikaltėlius. Nusikaltėlius persekiojo Panevėžio rajono kriminalistai.

Gavę šį kolegų prašymą, Ukmergės pareigūnai nutarė pasitelkti sunkiasvorę kelininkų techniką. Jų buvo paprašyta, priartėjus nusikaltėliams, su turima technika blokuoti visą magistralės juostą.

Iš paskos nusikaltėlius sekę Panevėžio kriminalistai suguldė įtariamuosius ant žemės. Apieškojus, jiems buvo uždėti antrankiai ir jie išvežti į Panevėžį.

Sunkvežimio „Maz“ vairuotojas, kuris užtvėrė kelią nusikaltėliams, vilkmerge.lt sakė, kad keturi įtariamieji važiavo „Audi“ automobiliu.

VIDEO: Vilkmerge.lt: Techninės avarijos vietoje sulaikyti pavojingi nusikaltėliai

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min