Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nežinomi nusikaltėliai išniekino A.Ūso kapą (atnaujinta 10.40 val.)

A.Ūsas prieš kelias savaites buvo palaidotas šiame kape.
A.Ūsas prieš kelias savaites buvo palaidotas šiame kape.
Šaltinis: 15min
0
A A

Apverstas ir į žemę kitu galu įsmeigtas medinis kryžius bei dvokiančiu skysčiu sulietas kapas – štai tokią savo sūnaus Andriaus Ūso kapavietę trečiadienio vakarą rado velionio tėvas Aleksandras.

Prieš daugiau nei dvi savaites Alytaus rajone žuvęs A.Ūsas, kurį Drąsius Kedys kaltino jo dukrelės tvirkinimu, buvo palaidotas Kluoniškių kaimo, esančio Kauno rajone, kapinėse. Trečiadienio vakarą, apie 21 val., atvykęs prie sūnaus kapo, tėvas išvydo kraupų vaizdą.

Kol kas nenustatyti nusikaltėliai neaiškios kilmės skysčiu, skleidžiančiu dvoką, buvo aplaistę visą kapą. Be to, chuliganai ištraukė ir kitu galu į žemę įsmeigė medinį kryžių.

A.Ūso tėvas nedelsdamas kreipėsi į Kauno rajono policiją. Pareigūnai dėl kapo išniekinimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Papildyta 10.40 val. A.Ūso motina Aldona Ūsienė, paprašyta plačiau papasakoti apie sūnaus kapavietėje įvykdyta nusikaltimą, nuo komentarų susilaikė.

„Nenorėčiau, kad mane dabar trukdytumėte“, – pasakė akivaizdžiai dėl chuliganų išpuolio išgyvenanti moteris.

„Kas mūsų valstybėje darosi... Aš neturiu ką ir pasakyti“, – teigė šiuo metu ne Lietuvoje esanti A.Ūso uošvienė Bena Latakaitė, naujieną apie išniekintą kapą išgirdusi iš žurnalisto.

Kauno rajono policijos komisariato viršininko pareigas laikinai einantis Romas Stankevičius naujienų portalą 15min.lt informavo, kad A.Ūso kapo išniekinimu įtariamų nusikaltėlių ieško Kriminalinės policijos pareigūnai.

„Naujienų kol kas neturime. Įtariamieji dar nenustatyti“, – patikino R.Stankevičius.

Anot laikinojo komisaro, Kauno rajono policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kapo išniekinimo. Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse numatyta, kad už šį nusikaltimą gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki metų.

„Tai tikrai yra didesnio jautrumo įvykis. Dėsime visas pastangas, kad nusikaltimas būtų išaiškintas“, – patikino R.Stankevičius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min