Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 12d. 17:27

Nežmogiška: kelių erelis tyčia suvažinėjo būrį ančių

Antis
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Antys visada papuošia gamtos mylėtojų laisvalaikį.

Panevėžio policininkai ieško miesto bendruomenę sukrėtusio vairuotojo.

Šeštadienį Panevėžio apskrities policija pranešė, kad pradėtas tyrimas dėl visą miestą sukrėtusio įvykio.Pro kabinos langus buvo matyti besijuokiančių vyrų veidai, – įsidėmėjo įvykio liudininkė.

Kelių erelis su furgonu prie tvenkinio tyčia suvažinėjo būrelį ančių.

Pareigūnų duomenimis, incidentas įvyko rugsėjo 7 dieną apie 14 val. Senvagėje, kai oranžinės spalvos nenustatytos markės automobilis, kuriame sėdėjo vyriškiai, vilkintys oranžinėmis liemenėmis, įvažiavo į būrį ančių ir jas, nespėjusias nuskristi, suvažinėjo.

„Panevėžio rytas“ rašė, kad tą saulėtą pirmadienio popietę Panevėžio centre esančioje Senvagėje buvo tylu ir ramu, ant suolelių susėdę rudeniu grožėjosi senjorai, o kelios paauglės stabtelėjo palesinti ančių.

Senvagės taku lėtai riedėjo nedidelis sunkvežimis – kažkokios bendrovės darbuotojai pirmą dieną po miesto gimtadienio atvažiavo tvarkyti šios poilsio zonos.

Viena įvykio liudininkė laikraščiui pasakojo: „Artėdamas prie lesinamų ančių automobilis staiga padidino greitį, rėžėsi į paukščių būrį ir nudūmė tolyn. Pro kabinos langus buvo matyti besijuokiančių vyrų veidai. Ant takelio gulėti liko dvi nuskristi nespėjusios antys.“

Paauglės spiegė, netrukus apsiverkė.

Vietos žurnalistai apklausė bene visų komunalinių bendrovių atstovus, tačiau nepaaiškėjo, kas vairavo oranžinį furgoną. Todėl tyrimo ėmėsi policininkai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min