Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Niekieno“ cigaretes muitininkai aptiko... rentgeno aparate

„Niekieno“ cigaretes muitininkai aptiko... rentgeno aparate.
VTM nuotr. / „Niekieno“ cigaretes muitininkai aptiko... rentgeno aparate.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai per savaitgalį įvairiuose kelio postuose sulaikė kontrabandinių rūkalų beveik už 49 tūkst. litų. Realizavus sulaikytą kontrabandą juodojoje rinkoje valstybei būtų nesumokėta, preliminariais apskaičiavimais, apie 34 tūkst. litų.

Sekmadienį ryte Raigardo kelio poste muitininkai sustabdė patikrinti maršrutinį autobusą Gardinas–Kaliningradas. Patikrinę autobuso saloną, muitininkai pradėjo apžiūrinėti bagažo skyrių, kur jų akis užkliuvo už vieno ne itin išvaizdaus lagamino. Jį atidarius paaiškėjo, kad lagaminas prigrūstas kontrabandinių cigarečių „Fest 7“. Sulaikyta 550 pakelių cigarečių, kurių vertė juodojoje rinkoje siekia beveik 4 tūkst. litų. Kaip ir reikėjo tikėtis, apklausus keleivius, lagamino su cigaretėmis šeimininkas neatsirado.

Tos pačios dienos popietę Medininkų kelio poste pareigūnai, pradėję muitinį maršrutinio autobuso Minskas–Vilnius keleivių tikrinimą, rentgeno aparate aptiko paslėptus niekam „nereikalingus “ 4 maišus cigarečių „Fest“, „Fest 7“, „NZ Gold Super Slims“ ir „Minsk Super Slims“. Atrastų cigarečių vertė – per 3 tūkst. litų.

Autobuso keleiviams suėjus į muitinio tikrinimo salę įjungtas rentgeno aparatas, kuriuo pareigūnai peršviečia keleivių bagažą, niekaip negalėjo pradėti veikti. Tuomet dalį keleivių patikrinę rankiniu būdu, pareigūnai vis dėl to nusprendė apžiūrėti rentgeną ir išsiaiškinti, kodėl šis neveikia. Paaiškėjo, kad „gedimo“ priežastis – kontrabandinės cigaretės, kurias, kaip manoma, ten sukišo tikrinimo išsigandęs kontrabandininkas. Tačiau apklausus autobuso keleivius, cigarečių niekam taip ir neprireikė.

Kituose kelio postuose muitininkai sulaikė apie 30 automobilių, kuriuose buvo mėginama į Lietuvą įvežti įvairius kiekius kontrabanda gabenamų cigarečių. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės ir automobiliai sulaikyti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min