Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 24d. 16:48 , atnaujinta: 2012 balandžio 24d. 17:50

Norvegijos policija medžioja nuo pareigūnų pasprukusį suimtą lietuvį

Mindaugas Lukauskas
Norvegijos policijos nuotr. / Mindaugas Lukauskas

Mažo Norvegijos miestelio Mušioeno policija ieško nuo pareigūnų pasprukusio suimto lietuvio.

Kaip informuoja portalas helgeland-arbeiderblad.no, dėl įsilaužimo nuo kovo mėnesio suimtas 32 metų Mindaugas Lukauskas pasprukti sugebėjo antradienį iš ryto. Vietos policija kreipėsi į visuomenę ir perspėjo žmones būti budrius.

Norvegijos žiniasklaida teigia, kad policija bando sugauti bėglį, tačiau rezultatais pasigirti kol kas negali. Spėjama, kad lietuvis slapstosi keliaudamas pėsčiomis.

Pareigūnai pripažįsta, kad keliuose įsteigti policijos postai, Mušioeno policija apie bėglį perspėjo visų aplinkinių vietovių pareigūnus, lietuvio pėdsakais bandyta sekti ir į pagalbą pasitelkus tarnybinius šunis. Tikrinami ir netoliese gyvenančių lietuvių namai.

Mušioeno pareigūnai ragina žmones apsižiūrėti savo sodus, garažus, ūkinius pastatus, kur gali slėptis bėglys. Pastebėjus ką nors įtartino, žmonės raginami skambinti į policiją.

Pasak pareigūnų, M.Lukauskas yra 183 cm ūgio, jo galva nuskusta, dėvi juodą striukę, tamsius džinsus.

Papildyta 17.50 val.: Portalas nrk.no informuoja, kad lietuvis buvo sulaikytas dėl ypač įžūlaus juvelyrinės parduotuvės apiplėšimo.

Pernai lapkritį keli nusikaltėliai automobiliu taranavo parduotuvės vitriną ir taip patekę į vidų susišlavė daug brangenybių.

Jei norite peržiūrėti juvelyrinių dirbinių parduotuvės apiplėšimo vaizdo medžiagą, spauskite čia.

Kitą dieną nusikaltėlių automobilis buvo rastas Švedijoje. Jame aptikta DNR pavyzdžių, atvedusių tyrėjus prie Mindaugo Lukausko, jau anksčiau teisto dėl juvelyrinės parduotuvės apiplėšimo Norvegijoje, degalinės apiplėšimą ir automobilio vagystę.

Nuo pareigūnų M.Lukauskas antradienį paspruko pakeliui į teismą.

Temos: 2 Norvegija Policija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min