Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Nubausta erotinius masažus siūliusi prostitutė

Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas, išnagrinėjęs administracinio teisės pažeidimo bylą, Ž.K. (gim. 1971 m.) nubaudė 600 litų bauda už vertimąsi prostitucija.
Prostitutės
Prostitutės / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Erotika

Ž.K. Vilniaus policijos pareigūnas surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą už tai, kad 2009 metų lapkričio 3 dieną už 150 litų materialinį atlygį siūlė patenkinti lytinę aistrą, atlikdama erotinį masažą, t. y. vertėsi prostitucija, teigiama pranešime spaudai.

Administracinėn atsakomybėn patraukta Ž.K. savo kaltės nepripažino ir paaiškino, kad nuomojasi vieno kambario butą, yra baigusi įvairius masažų kursus, turi verslo liudijimą ir, klientams paskambinus telefonu, atlikdavo įvairius masažus, taip pat erotinį, t. y. iki lytinės aistros patenkinimo. Tą dieną jai paskambino vyras, klausė, ar ji atlieka masažą iki visiško lytinės aistros patenkinimo. Ji pasakė, kad atlieka, paaiškino, kad lytinių paslaugų neteikia, nurodė, kad toks masažas kainuos 150 litų. Atvykęs vyras prisistatė policininku ir jai surašė protokolą už prostituciją.

Teisme apklaustas liudytojas policijos pareigūnas paaiškino, kad laikraštyje rastu telefonu paskambino merginai, ši paaiškino, kad lytinių paslaugų neteikia, tačiau atlieka erotinį masažą. Mergina pasakė namo adresą, tačiau buto nenurodė, paprašė paskambinti atvykus prie namo. Liudytojui užėjus į butą, liepė jam nusirengti ir eiti į kambarį, tačiau jį mergina atpažino kaip policininką ir pasakė, kad masažo nedarys.

Iš verslo liudijimo matyti, kad Ž.K. gali užsiimti kirpyklų, kosmetikos kabinetų ir salonų bei soliariumų veikla.

Teismo nuomone, Ž.K. nepateikė įrodymų, kad ji turi masažuotojos kvalifikaciją, tokiai veiklai leidimo neturi, ji pripažino, kad lytinę aistrą tenkino atlikdama erotinį masažą už materialinį atlygį, o tai vertinama kaip kito asmens lytinės aistros tenkinimas už materialinį atlygį, t. y. prostitucija. Mergina už prostituciją bausta jau antrą sykį.

Administracinių teisės pažeidimų kodeksas už vertimąsi prostitucija užtraukia piniginę baudą nuo 300 iki 500 litų, o tie patys veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už prostituciją, – baudą nuo 500 iki 1 000 litų arba administracinį areštą iki 30 parų.

Šis nutarimas per 10 dienų gali būti apskųstas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius