Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 18d. 09:17

Nubausta erotinius masažus siūliusi prostitutė

Prostitutės
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Prostitutės

Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas, išnagrinėjęs administracinio teisės pažeidimo bylą, Ž.K. (gim. 1971 m.) nubaudė 600 litų bauda už vertimąsi prostitucija.

Ž.K. Vilniaus policijos pareigūnas surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą už tai, kad 2009 metų lapkričio 3 dieną už 150 litų materialinį atlygį siūlė patenkinti lytinę aistrą, atlikdama erotinį masažą, t. y. vertėsi prostitucija, teigiama pranešime spaudai.

Administracinėn atsakomybėn patraukta Ž.K. savo kaltės nepripažino ir paaiškino, kad nuomojasi vieno kambario butą, yra baigusi įvairius masažų kursus, turi verslo liudijimą ir, klientams paskambinus telefonu, atlikdavo įvairius masažus, taip pat erotinį, t. y. iki lytinės aistros patenkinimo. Tą dieną jai paskambino vyras, klausė, ar ji atlieka masažą iki visiško lytinės aistros patenkinimo. Ji pasakė, kad atlieka, paaiškino, kad lytinių paslaugų neteikia, nurodė, kad toks masažas kainuos 150 litų. Atvykęs vyras prisistatė policininku ir jai surašė protokolą už prostituciją.

Teisme apklaustas liudytojas policijos pareigūnas paaiškino, kad laikraštyje rastu telefonu paskambino merginai, ši paaiškino, kad lytinių paslaugų neteikia, tačiau atlieka erotinį masažą. Mergina pasakė namo adresą, tačiau buto nenurodė, paprašė paskambinti atvykus prie namo. Liudytojui užėjus į butą, liepė jam nusirengti ir eiti į kambarį, tačiau jį mergina atpažino kaip policininką ir pasakė, kad masažo nedarys.

Iš verslo liudijimo matyti, kad Ž.K. gali užsiimti kirpyklų, kosmetikos kabinetų ir salonų bei soliariumų veikla.

Teismo nuomone, Ž.K. nepateikė įrodymų, kad ji turi masažuotojos kvalifikaciją, tokiai veiklai leidimo neturi, ji pripažino, kad lytinę aistrą tenkino atlikdama erotinį masažą už materialinį atlygį, o tai vertinama kaip kito asmens lytinės aistros tenkinimas už materialinį atlygį, t. y. prostitucija. Mergina už prostituciją bausta jau antrą sykį.

Administracinių teisės pažeidimų kodeksas už vertimąsi prostitucija užtraukia piniginę baudą nuo 300 iki 500 litų, o tie patys veiksmai, padaryti asmens, bausto administracine nuobauda už prostituciją, – baudą nuo 500 iki 1 000 litų arba administracinį areštą iki 30 parų.

Šis nutarimas per 10 dienų gali būti apskųstas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

Temos: 1 Erotika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min