TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Nufilmuota: Vilniaus senamiestyje girtas britas lakstė be kelnių ir praeiviams demonstravo savo pasididžiavimą, jo draugai policijos kameroms atkišo nuogus užpakalius

N-18
Vilniaus senamiestyje be kelnių laksto girtas britas
Stop kadras iš policijos filmuotos medžiagos / Vilniaus senamiestyje be kelnių laksto girtas britas
Šaltinis: 15min
0
A A

Grupelė įsisiautėjusių britų Vilniaus senamiestyje surengė nuogalių šou. Nežinodami, kad pareigūnai juos stebi, britai Rotušės aikštėje lakstė be kelnių, policijos kameroms atkišo nuogus užpakalius. Labiausiai „pasižymėjęs“ vaikinas buvo sulaikytas ir nubaustas už chuliganišką elgesį viešoje vietoje.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Chuliganiškai besielgiančių jaunuolių grupelę Vilnių stebinčios policijos kameros užfiksavo naktį iš sekmadienio į pirmadienį apie 5.33 val. Situaciją mieste stebintys pareigūnai pro Rotušės aikštėje esančias kameras pastebėjo, kad iš klubo išėjo kelnes nusimovęs vaikinas. Iš pradžių jis vaikščiojo tik su trumpikėmis.

Vėliau vaikinas liko visai be kelnių ir atsistojęs ant šaligatvio praeiviams pradėjo mosuoti savo pasididžiavimu. Tai labai patiko vaikino draugams. Jie irgi nusimovė kelnes ir kompaniją stebinčioms policijos kameroms atkišo nuogus užpakalius.

Vėliau vienas įsisiautėjęs vaikinas nubėgo į Rotušės aikštės vidurį ir užkrito ant didžiulės sniego krūvos.

Netrukus įvykio vietoje pasirodė policijos patruliai. Paaiškėjo, kad Vilniaus senamiestyje siautėjo grupelė neblaivių britų.

Savo pasididžiavimu mojavęs vaikinas buvo pristatytas į policijos komisariatą. Jam skirta bauda už chuliganišką elgesį viešoje vietoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min