Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nufilmuotas kvailas girto „Toyota“ vairuotojo bandymas nuslėpti avariją Elektrėnuose

„Toyota Corolla“ avarijos vietoje
Elektrėnų r. PK nuotr. / „Toyota Corolla“ avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienio naktį neblaivus „Toyota Corolla“ vairuotojas nesuvaldė automobilio ir apgadino žiedinės sankryžos kelio ženklus. 26 metų vairuotojas nuėmė valstybinius numerius ir numetė juos po netoliese stovėjusia transporto priemone. Elektrėniškis kelių erelis jau yra praradęs teisę vairuoti transporto priemones būtent dėl girtumo.

Girto elektrėniškio (gimusio 1988 m.), neturinčio teisės vairuoti, pasivažinėjimas baigėsi eismo įvykiu, kurio nuslėpti vairuotojui nepavyko.

Elektrėnų r. PK nuotr./„Toyota Corolla“ avarijos vietoje
Elektrėnų r. PK nuotr./„Toyota Corolla“ avarijos vietoje

Gruodžio 4 d. apie 3 val. 20 min. vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo Elektrėnuose, Šviesos gatve „skriejantį“ automobilį „Toyota Corolla“, kuris, kaip matosi iš įrašo, vairuotojo nesuvaldytas žiedinėje sankryžoje nulėkė nuo kelio ir apgadino kelio ženklus. Vairuotojas, kvailai bandydamas nuslėpti eismo įvykį ar save, kaip vairavusį asmenį, nuėmė valstybinius numerius ir numetė juos po netoliese stovėjusia transporto priemone. 

Įvykio vietoje elektrėniškiui nustatytas 1,54 promilės girtumas ir išsiaiškinta, kad jis neturi teisės vairuoti, nes ši teisė atimta būtent už vairavimą esant neblaiviam. Taip pat vairuotojas policijos pareigūnams nepateikė kitų būtinų dokumentų, pažymima Vilniaus apskrities VPK atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime.

Komisariate surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas – vyrui teks atsakyti už pakartotinį transporto priemonių vairavimą neblaivių arba apsvaigusių nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojų (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1302 str.), kelio ženklų reikalavimų nesilaikymą, žmonių vežimo ir Kelių eismo taisyklių pažeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1241 str.), Kelių eismo taisyklių pažeidimą, sukėlusį nežymų sveikatos sutrikdymą arba nulėmusį turto sugadinimą (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 127 str. 3 d.).

VIDEO: Girto elektrėniškio pasivažinėjimas baigėsi eismo įvykiu
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min