Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 4d. 13:57

Nufilmuotos „Audi 80“ gaudynės: vyras iš Egėliškių kaimo vos nepražudė draugų

Gaudynių akimirka
Kadras iš filmuotos medžiagos / Gaudynių akimirka

Lengvabūdis Šiaulių rajono gyventojas vos nepražudė trijų savo draugų.

Nei gimtoje Lietuvoje, nei užsienyje su visuomenės priimtomis teisės normomis nesitaikstantis 30-metis Šiaulių rajono, Egėliškių kaimo, gyventojas spalio 1 d. vos nepražudė trijų vyrų.

Minėtos dienos vakare, apie 23 val., Kuršėnuose dirbęs Šiaulių apskrities policijos patrulių ekipažas pastebėjo Vytauto gatve įtartinai manevruojantį automobilį. Pareigūnų darbo gatvėje patirtis iš karto suformavo spėjimą, jog prie vairo, ko gero, neblaivus vairuotojas. Tai ir nulėmė patrulių veiksmus: įjungę tarnybinio automobilio specialiuosius šviesos signalus, jie pradėjo stabdyti vinguriuojantį „Audi 80“.

Vairuotojas nereagavo. Jis nereagavo ir į keletą per garsiakalbį išsakytų pareigūnų reikalavimą sustoti.

Apie nestojusią transporto priemonę buvo informuoti visi tuo metu dirbę Šiaulių apskrities policijos ekipažai. Patrulių persekiojamas automobilis iš Kuršėnų nurūko link Gilvyčių.

Kadras iš filmuotos medžiagos/Gaudynių akimirka
Kadras iš filmuotos medžiagos/Gaudynių akimirka

Tik, bėda, vairuotojo būta nepatyrusio – viename posūkių jis „audinės“ nesuvaldė ir nuvažiavo nuo kelio. Susidūrimo su medžiu jam išvengti pavyko, tačiau automobilį apgadino.

Paaiškėjo, kad vairuotojas teisės vairuoti neturi ir plius dar yra neblaivus. Jam nustatytas 1,45 prom. girtumas. Vyras tokiu neatsakingu savo elgesiu galėjo pražudyti ne tik savo, ne tik dar trijų kartu automobiliu važiavusių bendrakeleivių, bet ir kelyje pasitaikiusių kitų eismo dalyvių gyvybes.

Bėglys už įvairius nusikaltimus teistas Lietuvoje, o pastaruoju metu – ir Didžiojoje Britanijoje.

Ne kartą už įvairius nusikaltimus Lietuvoje, o pastaruoju metu ir Didžiojoje Britanijoje teistam Šiaulių rajono gyventojui vairavimas išgėrus nėra atsitiktinis veiksmas. 2011 metais už vairavimą išgėrus jam jau buvo skirta nuobauda, tačiau vyras iki šiol jos nėra įvykdęs.

Todėl šis administracinis nusižengimas yra laikomas tebegaliojančiu ir paskutinis jo vairavimas išgėrus traktuojamas kaip pakartotinis tos pačios rūšies pažeidimas per vienerius metus. Be to, šiauliečiui administracinė teisena pradėta ir dėl to, kad nepakluso teisėtam pareigūno reikalavimui sustoti bei transporto priemonę vairavo, neįgijęs tam teisės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:05
02:14
01:11

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min