Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 13, 19:05

Nuginkluotas Mištūnų gyventojas bandė galynėtis su policija rankomis ir keiksmais

Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnai nuolat reaguoja į gyventojų pranešimus dėl nelegalios apyvartos alkoholiu – patikrinimai beveik kaskart duoda rezultatų. Šįkart reidų metu rasta ne tik naminukės ir kontrabandinių rūkalų, bet ir nelegaliai laikomų ginklų.

Dar spalio 4 d. pareigūnai, netikėtai apsilankę ir atlikę kratą Mištūnų kaime (Šalčininkų r., Pabarės sen.), vietos gyventojo (gimusio 1963 m.) namuose surado 3 lygiavamzdžius ginklus.

Kratos metu šeimininkas įžeidinėjo policijos pareigūnus, plūdosi necenzūriniais žodžiais ir nevykdė jų teisėtų reikalavimų, todėl pareigūnai išsivežė ne tik nelegaliai laikomus ginklus, bet ir patį namo šeimininką, surakintą antrankiais.

Šalčininkų r. PK nuotr./Bylos įkalčiai
Šalčininkų r. PK nuotr./Bylos įkalčiai

Vyras atsidūrė areštinėje.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d.). Įtariamajam gresia areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Spalio 5 d. pareigūnai aplankė vieną Pabarės kaime gyvenančią moterį (gimusią 1968 m.) – ji vietos gyventojams žinoma, kaip prekiaujanti nelegaliu alkoholiu. Moters namuose Šalčininkų policijos pareigūnai aptiko daugiau nei 10 l naminukės ir užfiksavo prekybos svaigalais faktą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d.).
Moteriai gresia rimti nemalonumai – viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šalčininkų r. PK nuotr./Bylos įkalčiai
Šalčininkų r. PK nuotr./Bylos įkalčiai

Spalio 9 d. Jašiūnų gyventojos (gimusios 1983 m.) namuose pareigūnai aptiko naminės degtinės ir kontrabandinių cigarečių, taip pat užfiksavo nelegalios prekybos alkoholiu faktą.

Šalčininkų policija dėkinga visuomenei už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant šiuos teisės pažeidimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min