Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 kovo 13d. 11:40

Kelmės rajono miškuose nuginkluota girtų brakonierių kompanija

Brakonieriai Kelmės rajone
Brakonieriai Kelmės rajone
Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) Kelmės rajono agentūros darbuotojai kovo 11 d. vakarą iš pranešimų priėmimo centro gavo informaciją, kad Pašilės medžiotojų būrelio medžioklės plotuose, Spirgių miške, Kelmės rajone, vykdoma neteisėta medžioklė.

Į Kelmės rajono, Kražių seniūniją, Spirgių kaimą nuskubėjusius aplinkosaugininkus pasitiko Pašilės medžiotojų būrelio medžiotojai.

Kaip paaiškėjo, jie medžiodami šio būrelio medžioklės plotuose,  Spirgių miške, pamatė keturis asmenis, neteisėtai vykdančius medžioklę.

Vyrai rašydami paaiškinimus prisipažino, kad neteisėtoje medžioklėje buvo varovais.

Įvykio vietoje buvo sulaikyti du piliečiai vykdę neteisėtą medžioklę.

Abu sulaikyti vyrai ginklų neturėjo. Įtariamieji buvo pristatyti į Telšių AVPK Kelmės rajono policijos komisariatą.

Pareigūnai nustatė, kad medžioklėje dalyvavo G.M. (1978 m.)  ir L.R. (1978 m.) Abu vyrai buvo girti. Jiems nustatytas vidutinis, daugiau nei dviejų promilių girtumas.

Neteisėtoje medžioklėje dalyvavę kiti du asmenys, kurie Pašilės medžiotojų būrelio medžiotojų teigimu turėjo medžioklinius šautuvus, pabėgo. 

Vakar ŠRAAD Kelmės rajono agentūros inspektoriai kartu su Telšių AVPK Kelmės policijos pareigūnais apsilankė įtariamojo L.R. namuose.

Ūkiniame pastate buvo rastas neteisėtai laikomas mažo kalibro, graižtvinis šautuvas. Toliau apžiūrint ūkinius pastatus rastas žvejybinis tinklas, žeberklas ir usūrinio šuns kailis. 

L.R. prisipažino, kad šuo buvo sumedžiotas. O taip pat prisipažino, kad kovo 11 d. dalyvavo Spirgių kaime, Kražių seniūnijoje, Kelmės rajone, vykusioje neteisėtoje medžioklėje bei nurodė, kad kartu su juo medžioklėje dalyvavo jo brolis R.R., A.M. ir jau minėtas G.M., su kuriuo jis ir buvo sulaikytas.

Aplinkosaugininkams ir policijos pareigūnams nuvykus pas pilietį R.R., šis neneigė dalyvavęs neteisėtoje medžioklėje. Vyras sutiko parodyti Spirgių kaimo, miške paslėptus du šaunamuosius ginklus, kuriais buvo vykdoma neteisėta medžioklė.

R.R. nurodė, kad vienas rastas medžioklinis lygiavamzdis 12 kalibro šautuvas priklauso jam, o kitas lygiavamzdis 16 kalibro šautuvas, su optiniu taikikliu, priklauso draugui A.M.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min