Tiesiogiai
2018-01-05 09:55

Nugvelbė tris brangius klaipėdiečio dviračius

Uostamiesčio pareigūnai tiria vagystę.
Tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių „Baltic Chain Tour“ startas
Dviračiai (asociatyvinė nuotr.) / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, ketvirtadienį dėl dviračių vagystės į pareigūnus kreipėsi Žolynų gatvėje gyvenantis vyras. Jis pranešė, kad trečiadienio vakarą, apie 21 val. požeminėje automobilio stovėjimo aikštelėje neberado savo turto – trijų dviračių.

Vagys dviračius nugvelbė nupjovę grandines, kuriomis jie buvo pritvirtinti prie namo atramos stulpo. Žala 1 900 eurų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą