Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 21d. 12:09

Nuo 2017-ųjų belgų pareigūnų ieškomą „Renault Megane“ surado lietuviai pasieniečiai

Vogtas automobilis
VSAT nuotr. / Vogtas automobilis

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė, įtariama, Belgijoje vogtą automobilį.

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė į Lietuvą automobilvežiu gabentą „Renault Megane“. Šios transporto priemonės nuo užpraėjusių metų žiemos ieškojo belgų teisėsauga.

VSAT nuotr./Vogtas automobilis
VSAT nuotr./Vogtas automobilis

Trečiadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai–Marijampolė, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilvežį „Mercedes-Benz“ su priekaba.

Sunkiasvorė transporto priemonė ir priekaba paženklintos lietuviškais registracijos numeriais.

Automobilvežį, kuriuo iš Vakarų Europos buvo gabenamos 8 naudotos mašinos, vairavo 25-erių metų Ukrainos gyventojas. Jis yra samdomas Lietuvoje registruotos transporto priemonių gabenimu užsiimančios įmonės darbuotojas. Kartu su ukrainiečiu vyko 30 metų jo tautietis.

Pasieniečiams tikrinant gabentų automobilių dokumentus, vairuotojas nepateikė vieno iš automobilių – „Renault Megane“ – registracijos dokumentų.

Paaiškėjo, kad šis 2017 m. pagaminta mašina, įtariama, yra pavogta ir ieškoma Belgijos teisėsaugininkų. Jie šios transporto priemonės paiešką paskelbė dar 2017 m. gruodį.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimo ar realizavo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Mašina buvo nukelta nuo automobilvežio ir saugoma Kalvarijos pasienio užkardoje.

Vairuotoją pasieniečiai apklausė ir leido jam tęsti kelionę bei gabenti kitus automobilius su tvarkingais dokumentais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min