Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo griežčiausios kardomosios priemonės neišgelbėjo net nepilnametystė

Narkotikai
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Narkotikai. Asociatyvinė nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai (toliau – Kauno apskr. VPK ONTV) kartu su Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorais vykdo ikiteisminį tyrimą dėl sistemingo neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, ikiteisminio tyrimo vykdymo metu šių metų kovo 6 d. Šilainių mikrorajone, Baltų prospekte, esančiame daugiabutyje buvo atlikta krata, kurios metu rasta ir paimta elektroninės svarstyklės su miltelių nuosėdomis, polietileniniai lankstinukai su milteliais, turinčiais savo sudėtyje narkotinėmis medžiagos, galimai heroino. Taip pat buvo sulaikyti bute gyvenantys du romų tautybės asmenys: pilietė S. V., gimusi 1947 m., niekur nedirbanti, anksčiau teista, ir nepilnametė, gimusi 1996 m..

Asmens kratos metu pas vieną iš sulaikytųjų rastas ir paimtas papildomas polietileninis lankstinukas su didesniu kiekiu miltelių, turinčių savo sudėtyje narkotinės medžiagos. Tikslus narkotinės medžiagos kiekis, rastas minėtame bute, paaiškės Kriminalistinių tyrimų centrui atlikus cheminius tyrimus. 

Policijos pareigūnams vykdant kratą minėtame bute, į butą atvyko anksčiau teistas, niekur nedirbantis pilietis E. S., gimęs 1988 m.. Atlikus šio piliečio asmens kratą rasta ir paimta nedidelis kiekis, apie 15 g, augalinės kilmės medžiagos, tikėtinai kanapių.

Sulaikytoms romų tautybės moterims pareikšti įtarimai dėl narkotinių medžiagų neteisėto laikymo, turint tikslą šią medžiagą platinti. Kauno apylinkės teismas įtariamosioms paskyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą. Už numatytą nusikalstamą veiką gresia terminuotas laisvės atėmimas nuo dviejų iki aštuonerių metų. 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min