Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo Lietuvos pasieniečių sprukęs kontrabandininkas Lenkijoje įlėkė į griovį

Pasieniečiai
VSAT nuotr. / Pasieniečiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo Lietuvos pasieniečių sprukęs kontrabandininkas kelionę baigė Lenkijoje – jo mašina pradurtais ratais trenkėsi į akmenį ir įlėkė į griovį. Patį vairuotoją apsvaigino išsiskleidusi oro pagalvė.

Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, ketvirtadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Senosios Radiškės kaimu patikrinti stabdė lengvąjį automobilį „Mitusbishi Lancer“ lietuviškais numeriais.

Lenkijos link važiavusio automobilio vairuotojas ignoravo reikalavimą sustoti ir padidino greitį. Apie sprunkantį bėglį VSAT ekipažas informaciją perdavė arčiau sienos buvusiems kolegoms. Vienas čia buvęs pasienietis ant kelio ištiesė dygliuotą priverstinio stabdymo juostą, o artėjančią mašiną darsyk stabdė šviesą atspindinčia krivūle.

„Mitsubishi Lancer“ vairuotojas, pastebėjęs ant kelio ištiestą vadinamąjį „ežį“, iš pradžių mašiną nukreipė į jį stabdžiusį pasienietį, tačiau netrukus metėsi į šalį, pervažiavo spygliuotą juostą ir nulėkė Lenkijos link.

Automobiliu pradurtais priekiniais ratais bėglys toliau skriejo maždaug 100 kilometrų per valandą greičiu. Paskui jį tarnybiniu visureigiu važiavę Lazdijų pasieniečiai nesiryžo lenkti pavojingai manevruojančio „Mitsubishi Lancer“ ir apie tai pranešė kolegoms iš Lenkijos Seinų užkardos.

Vos įvažiavęs į Lenkiją „Mitsubishi Lancer“ vairuotojas nesuvaldė automobilio - šis trenkėsi į pakelės akmenį ir nulėkė į griovį. Lazdijų rinktinės pasieniečių akivaizdoje bėglys pateko į rankas Lenkijos pareigūnams.

Sulaikymo metu vyras dar buvo šiek tiek apkvaitęs – manoma, kad jį apsvaigino išsiskleidusios mašinos oro pagalvės smūgis.

Vėliau paaiškėjo, kad tai yra 23 metų Kalvarijos savivaldybės gyventojas. Priežastis, kodėl jis bėgo nuo VSAT pareigūnų, yra paprasta – vyras automobiliu gabeno 1000 pakelių cigarečių „West“ be banderolių.

Seinų pasieniečiai kalvarijiškį ir jo automobilį nugabeno į savo užkardą. Įvykio aplinkybes aiškinasi lenkų teisėsaugininkai.

Prieš tai VSAT pareigūnai bėgliui įteikė šaukimą atvykti į Kalvarijos užkardą. „Mitsubishi Lancer“ vairuotojui administracine tvarka teks atsakyti dėl nepaklusimo sustabdyti transporto priemonę. Už tai gresia bauda nuo 3000 iki 4000 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min