Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 02 19, 09:51 Atnaujinta 2019 02 19, 11:24

Nuo policijos Kaune bėgę jaunuoliai iš automobilio išmetė krepšį su 2,5 kg kanapių

Pirmadienio vidurdienį Kaune, Varnių gatvėje policijos pareigūnų reikalavimui sustoti nepakluso „VW Passat“.
Sulaikyti jaunuoliai
Sulaikyti jaunuoliai / Kauno apskrities VPK nuotr.

Kaip praneša Policijos departamentas, apie 12 val. 25 min. pamatęs pareigūnus „VW Passat“ vairuotojas padidino greitį ir nuvažiavo.

Persekiojant minėtą automobilį, juo važiavę asmenys, atidarę dureles, išmetė krepšį.

Vėliau A.Stulginskio g., palikę automobilį asmenys bandė pasišalinti, tačiau buvo sulaikyti.

Krepšyje rasta apie 2,5 kg žalios spalvos, galimai, augalinės kilmės narkotinių medžiagų – kanapių.

Įtariamieji (g. 1996 m.) ir (g. 1992 m.) uždaryti į areštinę. Sulaikius įtariamuosius pas juos rasta daugiau nei 1 700 eurų grynųjų pinigų.

Tą patį pirmadienio vakarą buvo atliktos neatidėliotinos kratos įvairiose Kauno miesto ir Kauno rajono vietose. Jų metu Kauno m. Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai aptiko ne tik du galimai šaunamuosius ginklus su šoviniais, bet ir galimai narkotinių medžiagų amfetamino bei ekstazio tablečių. Taip pat rasta apie 320 gramų galimai augalinių narkotinių medžiagų kanapių.

Kauno miesto gyventojui, gimusiam 1992 m., bei Kauno rajono gyventojui, gimusiam 1996 m., už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 2 d. gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų. Vyrui, gimusiam 1996 m., taip pat dar gresia atsakomybė už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d.

Dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas, jam vadovauja ir jį organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min