Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo ryto kaukianti signalizacija varė iš proto Naujosios Vilnios gyventojus

Automobilis veikiančia signalizacija
Kadras iš filmuotos medžiagos / Automobilis veikiančia signalizacija
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį nuo ryto kaukianti signalizacija vedė iš proto Naujosios Vilnios gyventojus. Įtūžę žmonės atakavo „Audi“ obuoliais ir svogūnais. Policija įformino skundus, tačiau pripažino, kad išeities iš padėties nėra: beliko laukti, kol atsiras automobilio savininkas. „Audi“ šeimininkas pasirodė tik 15 val.

„Signalizacija įsijungė iš pat ryto. Skambinome ir į Bendrajį pagalbos centrą, ir į policiją. Bet niekas nereaguoja. Niekas nepasikeitė, nors dabar jau pusė pirmos“, – skundėsi į 15min.lt redakciją paskambinęs vilnietis.

Jo teigimu, iš nevilties dėl šio triukšmo įtūžę jo kaimynai jau apmėtė transporto priemonę pūvančiais obuoliais ir svogūnais. Tačiau ir tai, žinoma, nepadėjo.

VIDEO: Naujosios Vilnios kieme gyventojus iš proto varanti mašina

Pasak Naujosios Vilnios gyventojo, sirena įsijungė pirmadienį maždaug 6.30 val.

Transporto priemonė Parko gatvėje stovi daugiabučių kieme, prie 18-uoju ir 20-uoju numeriais pažymėtų namų. Iš pažiūros neatrodo, kad mašina būtų išdaužtais langais ar kitaip suniokota, dėl ko turėtų veikti signalizacija.

Vilniaus miesto ketvirtojo policijos komisariato viešosios policijos skyriaus viršininkas Andžejus Radevičius 15min.lt sakė, kad dėl šio pažeidimo niekas nėra nubaustas. Apžiūrėję automobilį policijos pareigūnai apgadinimų ar gedimų nerado. Pareigūnai išsiaiškino, kad praeitą savaitę pasikeitė automobilio savininkai. Kol kas naujasis savininkas neatsako į skambučius.

Pasak A.Radevičiaus, bauda yra taikoma atsižvelgiant į konkrečią faktinę situaciją: „Gali gauti tiesiog įspėjimą, viskas priklauso nuo aplinkybių.“

Administracinių teisės pažeidimų kodekso 183 straipsnis „Viešosios rimties trikdymas“ numato, kad šauksmai, švilpimas, garsus dainavimas arba grojimas muzikos instrumentais bei kitokiais garsiniais aparatais ar kiti triukšmą keliantys veiksmai gatvėse, aikštėse, parkuose, paplūdimiuose, viešajame transporte bei kitose viešosiose vietose, o vakaro ir nakties metu – ir gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, jeigu tai trikdo viešąją rimtį, užtraukia įspėjimą arba baudą piliečiams arba pareigūnams iki trijų šimtų litų.

Bent iki 14 val. „Audi“ signalizacija dar kaukė. Tačiau apie 15 val. kelių Parko gatvės daugiabučių gyventojai pagaliau lengviau atsikvėpė. Kieme pasirodė šeimininkas ir užtildė signalizaciją. Sulaukęs aplinkinių priekaištų lavinos dėl tokio nerūpestingumo, vyras atšovė: „O jūs galvojat man malonu, kai skambina policija ir liepia mašiną susitvarkyt?“

Vilnietis mašinos neužsivedė, tikriausiai jau buvo nusėdęs akumuliatorius. Tačiau vairuotojas „Audi“ išstūmė iš kiemo ir užvedė variklį riedėdamas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min