Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Nuo Šiaulių pareigūnų pabėgęs kalinys buvo greitai surastas (papildyta 16.17 val.)

Šiauliuose dėl vagystės suimtam vyriškiui nepavyko pasislėpti nuo pareigūnų. Jam pavyko pasprukti, tačiau bėglys buvo greitai surastas.
Antrankiai
Antrankiai / Policijos nuotr.
Temos: 2 Areštinė Kaliniai

Kaip informuoja Policijos departamentas, pirmadienį apie 16 val. Šiauliuose, Ievų g., atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, nuo Šiaulių m. policijos tyrėjų pabėgo dėl vagystės suimtas M.Š. (gim. 1992 m.).

Tą pačią dieną apie 22.15 val. Šiauliuose, Tilžės g., M.Š. sulaikytas bei uždarytas į areštinę.

Įvykis tiriamas.

Papildyta 16.17 val.: Antradienį po pietų Šiaulių policija išplatino pranešimą, kuriame pateikiamos šios istorijos smulkmenos.

Kaip rašoma Šiaulių policijos pranešime, pirmadienį Šiaulių miesto policijos pareigūnai po keleto valandų paieškos viename Tilžės g. gyvenamojo namo bute iš palovės ištraukė tądien nuo jų pasprukusį ir besislapstantį 17 metų šiaulietį M. Š.

Nors vaikinas dar nepilnametis, tačiau teisėtvarkos pareigūnams jau gerai pažįstamas. Praėjusiais metais jis du kartus teistas už plėšimus. Rugpjūčio mėnesį Šiaulių miesto apylinkės teismas jam skyrė 3 metus nelaisvės, tačiau teismo nuosprendžio vykdymą atidėjo, paskirdamas auklėjamojo poveikio priemones.

Tačiau ši bausmė jam buvo neveiksminga. Iki lapkričio pabaigos jis padarė dar keletą nusikaltimų ir buvo trims mėnesiams suimtas. Šiuo metu jis yra įtariamas trimis plėšimais ir vagyste.

Procesiniams veiksmams atlikti sausio 11-osios popietę Šiaulių miesto policijos komisariato tyrėjai M. Š. atvežė  į Ievų gatvėje esantį gyvenamąjį namą, iš kurio jam nuo pareigūnų pavyko pasprukti. Sutelkę jėgas policijos pareigūnai po keleto valandų septyniolikmetį surado viename Tilžės g. gyvenamojo namo bute pas savo pažįstamą merginą besislepiantį po lova.

Vaikinas grąžintas į Tardymo izoliatorių ir jam pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas – dėl pabėgimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius