Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 12d. 09:03

Nuo Šiaulių pareigūnų pabėgęs kalinys buvo greitai surastas (papildyta 16.17 val.)

Antrankiai
Policijos nuotr. / Antrankiai

Šiauliuose dėl vagystės suimtam vyriškiui nepavyko pasislėpti nuo pareigūnų. Jam pavyko pasprukti, tačiau bėglys buvo greitai surastas.

Kaip informuoja Policijos departamentas, pirmadienį apie 16 val. Šiauliuose, Ievų g., atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, nuo Šiaulių m. policijos tyrėjų pabėgo dėl vagystės suimtas M.Š. (gim. 1992 m.).

Tą pačią dieną apie 22.15 val. Šiauliuose, Tilžės g., M.Š. sulaikytas bei uždarytas į areštinę.

Įvykis tiriamas.

Papildyta 16.17 val.: Antradienį po pietų Šiaulių policija išplatino pranešimą, kuriame pateikiamos šios istorijos smulkmenos.

Kaip rašoma Šiaulių policijos pranešime, pirmadienį Šiaulių miesto policijos pareigūnai po keleto valandų paieškos viename Tilžės g. gyvenamojo namo bute iš palovės ištraukė tądien nuo jų pasprukusį ir besislapstantį 17 metų šiaulietį M. Š.

Nors vaikinas dar nepilnametis, tačiau teisėtvarkos pareigūnams jau gerai pažįstamas. Praėjusiais metais jis du kartus teistas už plėšimus. Rugpjūčio mėnesį Šiaulių miesto apylinkės teismas jam skyrė 3 metus nelaisvės, tačiau teismo nuosprendžio vykdymą atidėjo, paskirdamas auklėjamojo poveikio priemones.

Tačiau ši bausmė jam buvo neveiksminga. Iki lapkričio pabaigos jis padarė dar keletą nusikaltimų ir buvo trims mėnesiams suimtas. Šiuo metu jis yra įtariamas trimis plėšimais ir vagyste.

Procesiniams veiksmams atlikti sausio 11-osios popietę Šiaulių miesto policijos komisariato tyrėjai M. Š. atvežė  į Ievų gatvėje esantį gyvenamąjį namą, iš kurio jam nuo pareigūnų pavyko pasprukti. Sutelkę jėgas policijos pareigūnai po keleto valandų septyniolikmetį surado viename Tilžės g. gyvenamojo namo bute pas savo pažįstamą merginą besislepiantį po lova.

Vaikinas grąžintas į Tardymo izoliatorių ir jam pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas – dėl pabėgimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min