Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 birželio 12d. 12:07

Nuo vokiečių policijos pasprukęs įtariamasis suimtas Klaipėdoje

Kauno tardymo izoliatorius
Aliaus Koroliovo nuotr. / Areštinė
Į teismą Vokietijoje, Baden Badeno mieste su antrankiais atvesdintas klaipėdietis sugebėjo pasprukti nuo jį lydėjusio ginkluoto pareigūno, grįžti į Lietuvą, čia slapstytis beveik metus laiko, tačiau šių metų birželio 10 d. uostamiesčio policijos pareigūnų buvo sulaikytas ir trečiadienį Klaipėdos miesto apylinkės teisme suimtas.

Teismas, patenkinęs Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokurorės  pareiškimą dėl kardomosios priemonės skyrimo, leido 25 m. klaipėdietį R. N. suimti  trims mėnesiams. 

R. N. suimtas pagal šių metų vasario 11 d. Vokietijos Federacinės Respublikos Baden  Badeno prokuratūros išduotą Europos arešto orderį. 

Artimiausiu metu Vilniaus apygardos teisme bus sprendžiamas klausimas dėl įtariamojo  perdavimo Vokietijos Federacinei Respublikai. 

Klaipėdietis įtariamas Vokietijoje įvykdęs šešias nusikalstamas veikas: praėjusių  metų rugpjūčio 3-13 dienomis Baden Badeno mieste pavogęs įvairių daiktų (automobilio  navigacinę įrangą, vieną mobilųjį ir du išmaniuosius telefonus, dviratį, paklodę),  taip pat įsibrovęs į du automobilius, išdauždamas jų langus. 

„Klaipėdiečio Vokietijoje padarytos nusikalstamos veikos atitinka mūsų Baudžiamojo  kodekso 178 str. 1 ir 2 dalyse numatytas veikas (vagystė), už tai Lietuvoje jis  galėtų netekti laisvės  6 metams. Vokietijoje tokio pobūdžio nusikaltimai  įvardijami kaip vagystė sunkinančiomis ir ypač sunkinančiomis aplinkybėmis, siekiant  užsitikrinti sau pajamas, ir už tai Vokietijos Federacinės Respublikos baudžiamasis  kodeksas numato maksimalią 10 metų laisvės atėmimo bausmę“, – sakė teisme suimant  įtariamąjį klaipėdietį dalyvavusi prokurorė Rasa Morenienė. 

Už vagystes ir svetimo turto sugadinimą 2009 m. pabaigoje Klaipėdos miesto apylinkės  teismo nuosprendžiu R. N. jau buvo teistas 1 m. ir 3 mėn. laisvės apribojimo bausme.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:14
01:01
03:15

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min