Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo VSAT pareigūnų sprukęs vogtos mašinos vairuotojas ją paliko degalinėje

Pasieniečių visureigiai
VSAT nuotr. / Pasieniečių visureigiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasienyje su Lenkija nuo VSAT pareigūnų vogta mašina sprukęs vairuotojas metė automobilį ir pabėgo.

Sekmadienį VSAT Lazdijų rinktinės Nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės skyriaus pareigūnai kelyje Suvalkai – Marijampolė, ties Salaperaugio kaimu, patikrinti stabdė iš Lenkijos važiavusį automobilį Volkswagen Sharan.

Mašinos vairuotojas nepakluso aiškiai išreikštam uniformuotų VSAT pareigūnų reikalavimui sustoti, padidino greitį ir nuvažiavo Kalvarijos link.

Apie sprunkantį automobilį pasieniečiai pranešė Kalvarijos policijos pareigūnams, kurių buvo paprašyta užtverti kelią miestelio prieigose.

Bėglį pasieniečiai ėmė persekioti tarnybiniu visureigiu. Likimo valiai paliktas 2000 m. pagamintas vienatūris buvo aptiktas stovintis vienoje degalinėje, už pustrečio kilometro nuo Lietuvos ir Lenkijos valstybės sienos. Mašinos salone vairuotojo nebebuvo.

Lazdijų pasieniečiai nustatė, kad prie automobilio buvo pritvirtinti kitai transporto priemonei priklausantys lietuviški valstybiniai registracijos numeriai, o pats automobilis nuo balandžio 18 d. kaip pavogtas yra ieškomas Vokietijos teisėsaugininkų.

Mašina laikinai saugoma VSAT Lazdijų rinktinėje. Šio padalinio pasieniečiai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Mašiną vairavęs asmuo ieškomas.

Pastaruoju metu Lietuvos pasienyje su Lenkija abiejų šalių sienos apsaugos tarnybų pareigūnams neretai tenka persekioti automobilių vairuotojus, kurie nestoja ir bando pasprukti. Dažniausiai taip elgiaisi vogtus automobilius vairuojantys asmenys, bandantys pasinaudoti tuo, kad šiame pasienyje po Šengeno erdvės išsiplėtimo panaikinta nuolatinė keliaujančiųjų kontrolė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min