Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo pasieniečių sprukusio ir apšaudyto automobilio „Audi 100“ vairuotojas tramdytas ašarinėmis dujomis

Prie vairo sėdėjęs vyras ignoravo specialiojo būrio pasieniečio reikalavimus
VSAT nuotr. / Prie vairo sėdėjęs vyras ignoravo specialiojo būrio pasieniečio reikalavimus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ignalinos rajone pasieniečiai blokavo kelią ir šūviais iš tarnybinio ginklo stabdė nuo jų mėginusį sprukti įtartiną automobilį. Manoma, kad jo vairuotojas žvalgė kelią iš paskos važiavusiai mašinai, kurioje Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai aptiko kontrabandinių rūkalų krovinį.

Antradienį VSAT Ignalinos rinktinės Specialiosios paskirties būrio pareigūnai netoli sienos su Baltarusija, Ignalinos rajono kelyje Gilūtos–Mielagėnai, patikrinti stabdė vienas paskui kitą važiavusius automobilius „Audi 100“ ir „Ford Escort“.

Priekyje važiavusios „Audi 100“ vairuotojas nepakluso akivaizdžiai išreikštam reikalavimui sustoti, padidino greitį ir bandė sprukti. Pasieniečiai, įjungę tarnybinio visureigio šviesos bei garso signalus, vijosi bėglį maždaug pusę kilometro, kol užblokavo „Audi 100“ kelią.

Prie vairo sėdėjęs vyras ignoravo specialiojo būrio pasieniečio reikalavimus išlipti iš transporto priemonės ir vėl pajudėjo automobiliu, ketindamas taranuoti VSAT visureigį. Įvertinęs pavojingą situaciją pasienietis iš tarnybinio pistoleto iššovė įspėjamąjį šūvį į viršų, o mašinai tebejudant – dar du šūvius į jos galinį ratą.

Tik tuomet „Audi 100“ sustojo. Mašinos vairuotojas iš salono išlipo tik dukart pareikalavus. Jis atsisakė pateikti dokumentus. Užsispyręs ir agresyvus pažeidėjas sulaikomas priešinosi, todėl pasieniečiams teko panaudoti fizinę jėgą bei specialiąsias priemones – antrankius ir ašarines dujas.

Paaiškėjo, kad VSAT pareigūnams paklusti nenorėjo 32-ejų metų Panevėžio rajono gyventojas.

Tuo metu automobilio „Ford Escord“ vairuotojui, sustojusiam tolėliau, pavyko pasinaudojus tamsa pasprukti. Šioje mašinoje pasieniečiai aptiko 3 tūkst. 500 pakelių cigarečių „Minsk 5 Superslims“ ir „Minsk City“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl akcizinių prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką ir atsisakymo sustabdyti transporto priemonę Ignalinos rinktinės pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną.

Po apklausos panevėžietis paleistas. Cigaretės ir abi sulaikytos mašinos saugomos VSAT Ignalinos rinktinės Tverečiaus užkardoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min