Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nušauto teisėjo Jono Furmanavičiaus motina iš TV3 ir Kristupo Krivicko reikalauja 100 tūkst. litų kompensacijos, televizija viliasi susitaikyti

Teisėjas Jonas Furmanavičius
teismai.lt nuotr. / Teisėjas Jonas Furmanavičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Anelė Furmanavičienė reikalauja savaitei nutraukti TV3 transliacijas, o laidos „Akistata“ nerodyti visą pusmetį. Vilniaus teismas šios civilinės bylos nagrinėjime padarė pertrauką, kad suteiktų šalims šansą pasirašyti taikos sutartį.

Antradienio popietę Vilniaus apygardos teismas rengėsi nagrinėti civilinę bylą dėl garbės ir orumo pažeidimo bei neturtinės žalos atlyginimo.

Į teismą kreipėsi Adelė Furmanavičienė, kurios sūnus, Kauno apygardos teismo teisėjas Jonas Furmanavičius, užpernai buvo nušautas Kaune. Tą pačią dieną buvo nušauta ir Violeta Naruševičienė, dviguba žmogžudyste įtartas Drąsius Kedys.

Pastarasis ir J.Furmanavičių, ir Andrių Ūsą kaltino pedofilija, jo mažametės dukters išnaudojimu.

Panašią poziciją atspindėdavo Kristupo Krivicko kuriama ir per TV3 rodoma laida „Akistata“, kurioje J.Furmanavičiaus atžvilgiu taip pat skambėjo kaltinimai dėl pedofilijos.

Todėl atsakovais šioje byloje tapo televizijos kanalą valdanti bendrovė „Tele 3“ ir už skandalingą laidą atsakinga prodiuserių kompanija „TV PRO media“.

A.Furmanavičienė pareikalavo iš atsakovų 100 001 lito kompensacijos. Maža to, A.Furmanavičienės ieškinyje prašoma savaitei apskritai nutraukti TV3 transliacijas, o K.Krivicko kuriamos „Akistatos“ nerodyti visą pusmetį.

Tačiau antradienio posėdis baigėsi vos prasidėjęs. Abiem šalims atstovavę advokatai paprašė paskelbti pertrauką, nes šalys yra linkusios derėtis dėl taikos sutarties.

Teisėjas Alvydas Barkauskas šį abipusį prašymą tenkino ir bylos nagrinėjimą atidėjo iki rugsėjo 29 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min