Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulietis vogė kerštaudamas už tai, kad niekas jo nemylėjo

Policijos radiniai
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Policijos radiniai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pastaraisiais metais Anglijoje ir Olandijoje gyvenęs 20-metis E.S. į Lietuvą grįžo neseniai, tačiau spėjo tiek pasižymėti, kad dabar tenka laiką leisti ant areštinės gultų. Kovo 5 d. jis buvo sulaikytas, jam pareikšti įtarimai dėl penkių vagysčių bei dviejų plėšimų. Teismas dviem mėnesiams sankcionavo jo suėmimą.

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad E.S., grįžęs į Lietuvą, pirmiausia nuskriaudė savo motiną. Kaip sakė pats vaikinas, keršydamas už tai, kad paauglį jį apgyvendino Gruzdžių vaikų socializacijos centre.

Vasario 6 d. buvo gautas šiaulietės R.S. pareiškimas, kad iš buto pavogti du planšetiniai kompiuteriai ir mobilusis telefonas, kurių bendra vertė 1600 litų. Po šios vagystės vaikinas iš šeimos akiračio dingo. Praėjus savaitei, R.S. vėl rado apvogtą butą. Ir vėl įtarimas krito ant sūnaus. Tyrimo metu nustatyta, kad jis atlenkė pirmame aukšte esančio buto balkono grotas, įsirangė į balkoną, stumtelėjo balkono duris ir lengvai pateko į buto vidų. Jis įtarimas pasiėmęs kompiuterį, mobilųjį telefoną, filmavimo kamerą, fotoaparatą. Iš viso pagrobto turto vertė siekė 2 450 Lt.

Vogtus daiktus E.S. nunešė į lombardą. Kai ką panaudojo natūriniams mainams.

Jis pyko ant visų dėl to, kad niekas jo nemylėjo. Net ant tų, kurie su juo kažkada geranoriškai bendravo.

Gyveno E.S., anot jo paties, laiptinėse ar pas draugus. Pragyvenimui pinigų prasimanydavo vogdamas ir plėšdamas. Policijos suvestinėje pradėjo dažnėti pranešimai apie mobiliųjų telefonų atiminėjimą iš vaikų.

Įtariama, kad jis vasario 20 d. apie 21 val. prie „Romuvos“ gimnazijos apiplėšė 15-metį, pagrobdamas mobilaus ryšio telefoną „Samsung Galaxy S2 plius“.

Mobiliųjų telefonų neteko ir dar trys nepilnamečiai, su kuriais E.S. lengvai užmegzdavo ryšį. Štai vasario 28 d. miesto centriniame parke jis užkalbino berniukus, įgavo jų pasitikėjimą ir Žemaitės g. esančiame nebaigtame statyti pastate, įtariama, iš vieno jų, alkūne prispaudęs prie sienos, E.S. pagrobė 800 Lt vertės mobilaus ryšio telefoną „Samsung Galaxy S2“.

Įtarimai jam pareikšti ir dar dėl dviejų pavogtų mobiliųjų telefonų, kurių neteko mažametės mergaitės.

Nusikaltimus daryti vaikiną inspiravo pinigų poreikis, nes neturėjo, iš ko gyventi, ir pyktis. Anot jo, jis pyko ant visų dėl to, kad niekas jo nemylėjo. Net ant tų, kurie su juo kažkada geranoriškai bendravo.

Vasario 24 d. policiją pasiekė pranešimas, kad, nupjovus durų kabamąsias spynas, įsibrauta į Aušros alėjoje esantį vaikų ir jaunimo klubą „Tarp savų“ ir pagrobtos dvi akustinės gitaros bei du stacionarūs kompiuteriai ir skystųjų kristalų monitorius LG. Klubui buvo padaryta 4 000 Lt turtinė žala.

Tyrimo metu paaiškėjo, kad įtariamasis E.S. paauglystėje šį klubą yra lankęs, čia praleidęs nemažai laiko ir patyręs teigiamų emocijų. Tačiau jos kažkodėl ilgainiui virto pykčiu šiai įstaigai. Parduotuvėje nusipirkęs pjūkliuką, jis, įtariamas nupjovęs laukujų durų spynas, pateko į vidų ir iš vaikystės laikų žinodamas, kur laikomi kabinetų raktai, pasiglemžė tai, kas jam atrodė vertinga.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min