Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 5d. 12:00

Nustatytas keturračiu motociklu į Baltarusiją įvažiavęs asmuo

Valstybės siena
VSAT nuotr. / Valstybės siena

Atlikę tyrimą Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiai trečiadienį nustatė asmenį, kuris keturračiu motociklu savaitgalį pažeidė sieną su Baltarusija.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, praėjusį šeštadienį VSAT Vilniaus rinktinės G. Žagunio užkardos pareigūnai netoli Šalčininkų rajono Poškonių kaimo, Stalgonių miško prieigose, aptiko keturračio motociklo pėdsakus. Nustatyta, kad motociklas apie 1,5 metro buvo įvažiavęs į Baltarusijos teritoriją ir apsisukęs grįžo atgal.

Tirdami šį įvykį G. Žagunio užkardos pasieniečiai išsiaiškino, kad sieną pažeidė 41-erių vilnietis, kuris tąsyk gerai nežinodamas vietovės pasienio ruože važinėjo keturračiu Kawasaki.

Trečiadienį vilniečio apklausos metu paaiškėjo, kad tai vyras padarė netyčia. Jis pripažino savo klaidą. Atsižvelgę į visas aplinkybes VSAT pareigūnai atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo.

Tačiau neatidžiam motociklininkui dėl neteisėto sienos perėjimo dėl neatsargumo teks atsakyti administracine tvarka. Surinktą medžiagą G. Žagunio užkardos pasieniečiai perduos Šalčininkų rajono apylinkės teismui. Jis spręs, kokią baudą, kuri pagal Administracinių teisės pažeidimų kodeksą gali būti nuo 250 iki 500 Lt, skirti vilniečiui.

G. Žagunio užkardos pasieniečiai sako pastebėję, kad pastaruoju metu vadinamojoje Dieveniškių kilpoje Šalčininkų rajone padaugėjo keturračiais motociklais važinėjančių asmenų. Į šią kilpą galima patekti vieninteliu keliu. Ant jo Širvių punkte nuolat budintys pasieniečiai nuo šiol visus gabenančiuosius keturračius įspėja, kad netoliese visomis kryptimis kilpoje yra valstybės siena.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min