Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 22d. 11:31

Nuteistas benzinu apipylęs ir sugėrovo butą padegti ketinęs plungiškis

V.Mačernio g.daugiabutis, kuriame ketinta padegti.
15min nuotr. / V.Mačernio g.daugiabutis, kuriame ketinta padegti.

Dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti sveikatą bei pasikėsinimo visuotinai pavojingu būdu sunaikinti svetimą turtą, kaltinamųjų suole atsidūręs plungiškis, teismo pripažintas kaltu. Vyrui dėl tokio poelgio skirta 2 metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant dvejiems metams. Jis taip pat įpareigotas dirbti arba būti registruotas darbo biržoje, nevartoti alkoholio ar kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas balandžio 1 dieną. Pajutusi benzino kvapą moteris išėjo į daugiabučio laiptinę ir išvydo vyriškį, liejantį benziną ant jos kaimyno buto durų. Kaltinamasis išsigando ir pabėgo, o moteris iškvietė pareigūnus. Aiškinantis įvykio aplinkybes, nustatyta, kad kiek anksčiau kaltinamasis dalyvavo išgertuvėse, kurių metu tarp jo ir nukentėjusiojo kilo konfliktas. Kaip įtariama, vyriškis, padauginęs alkoholio, pagrasino nukentėjusįjį nužudyti ar sunkiai sutrikdyti jo sveikatą, o pasišalinęs iš vakarėlio nuėjo ne namo, bet į degalinę, kur įsigijo žiebtuvėlį ir benzino. Nešinas pirkiniais, kaltinamasis nuėjo prie nukentėjusio gyvenamosios vietos durų ir ant jų išliejo benziną. Keistą kvapą pajutusi to paties daugiabučio gyventoja vyrui sutrukdė įžiebti žiebtuvėlį, tad nusikalstamos veikos jis nebaigė.

Ikiteisminiam tyrimui vadovavęs Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroras Mindaugas Vilnius ikiteisminį tyrimą baigė pareiškimu dėl bylos nagrinėjimo pagreitinto proceso tvarka. Byla Plungės apylinkės teismo Plungės rūmams perduota balandžio 13 dieną.

Teismo nuosprendis dar neįsiteisėjęs, tad gali būti skundžiamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min