Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gegužės 2d. 16:31

Nuteistas dėdė, išžaginęs dukterėčią

Prievarta
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr / Prievarta

Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį kauniečiui R. B. (gim. 1973 m.), kuris buvo pripažintas kaltu dėl mažamečio bei nepilnamečio asmens išžaginimo. Jam paskirta 9 metų laisvės atėmimo bausmė, teigiama Kauno apygardos teismo pranešime spaudai.

Kaltinamasis R. B. nuteistas už tai, kad nuo 2008 m. gruodžio 22 d. iki 23 d. Kaune esančiame bute grasindamas panaudoti fizinį smurtą prieš mažametę nukentėjusiąją bei pasinaudodamas jos bejėgiška būkle dėl labai jauno amžiaus, prievarta nurengė nukentėjusiąją ir lytiškai santykiavo su mažamete prieš jos valią, t. y., ją išžagino. Taip pat R. B. nuteistas už tai, kad 2009 m. birželio – liepos mėnesiais, grasindamas panaudoti fizinį smurtą bei mušdamas į įvairias kūno vietas bei suduodamas smūgį į petį, išžagino tada jau nepilnametę nukentėjusiąją.

Kaltinamasis R. B., padaręs jam inkriminuojamą nusikalstamą veiką, neprisipažino ir paaiškino, kad su nukentėjusiąja gyveno viename bute, ją rūpinosi ir mylėjo kaip dėdė. Taip pat jis nurodė, kad niekada nėra smurtavęs ar prievartavęs nukentėjusiosios. Kaltinamasis R. B. mano, kad nukentėjusioji jį apkalba, nes yra linkusi meluoti.

Kauno apygardos teismas, išanalizavęs ir įvertinęs visus byloje surinktus įrodymus, įvertinęs jų patikimumą, pakankamumą, atsižvelgęs į visas svarbias aplinkybes, kaltinamąjį R. B. pripažino kaltu ir paskyrė laisvės atėmimo bausmes: 8 metus už mažamečio asmens išžaginimą ir 5 metus už nepilnamečio asmens išžaginimą. Kaltinamajam paskirta galutinė subendrinta 9 metų laisvės atėmimo bausmė. Ją paskirta atlikti pataisos namuose.

Teismas taip pat priteisė atlyginti nukentėjusiajai 30 000 Lt neturtinę žalą.

Šis Kauno apygardos teismo nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

 

Temos: 1 Smurtas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min