Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Nuteistas degalų vagis

Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, paskelbė nuosprendį anksčiau 9 kartus teistam A.G. (g. 1982 m.), kuris sostinės degalinėse prisipildavo degalų ir išvažiuodavo nesusimokėjęs.
Plaktukas
Plaktukas / Tomo Urbelionio/BFL nuotr.
Temos: 2 Vagystė Degalai
Teismas A.G. pripažino kaltu dėl svetimo turto pagrobimo bei dėl nedidelės vertės (nuo 1 iki 3 MGL dydžio) svetimo turto pagrobimo ir skyrė nuteistajam 1 metų ir 2 mėnesių laisvės atėmimo bausmę ją atliekant pataisos namuose, teigiama teismo pranešime.
Šią bausmę subendrinęs su ankstesniu nuosprendžiu, teismas nuteistajam paskyrė galutinę 4 metų laisvės atėmimo bausmę.
Teismas taip pat patenkino Vilniaus degalinių civilinius ieškinius ir priteisė iš nuteistojo beveik 5,4 tūkst. litų padarytai žalai atlyginti.
A.G. nuteistas už tai, kad nuo praėjusių metų gruodžio iki šių metų kovo Vilniuje 14 kartų degalinėse įsipildavo degalų ir išvažiuodavo nesusimokėjęs. Kiekvieną sykį padaryta žala siekdavo nuo 220 iki 480 litų.
Kaltinamasis A.G. teisme kaltu prisipažino visiškai ir paaiškino, jog susiklosčius sunkiai materialinei padėčiai nusprendė vogti degalus. Degalų vagystėms naudojo draugės automobilį, o visų vagysčių schema buvo ta pati: atvažiuodavo į degalines, užsipildavo degalų ir nesumokėjęs už juos išvažiuodavo. Kaltinamojo teigimu, ant automobilio jis pritvirtino valstybinius numerius, kuriuos buvo radęs. Degalus, kuriuos pagrobė iš degalinių, parduodavo.
Šiuo metu A.G. atlieka bausmę pataisos namuose už kitus nusikaltimus.
Baudžiamasis kodeksas numato, kad už svetimo turto pagrobimą (vagystę) baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki 3 metų.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius